Přejít na obsah

Asistent rozjezdu do kopce


Jz73

Doporučené příspěvky

JJ, já tady na foru HHC opěvoval hned jak jsem Yetiho v červenci dostal. Taky nelituju, že jsem si ho tam přidal a jsem moc spokojenej - člověk si na to fakt hned zvykne viď ? :) Tvá obava byla opravdu lichá, protože ten systém je jako spojené nádoby, podle toho jak přidáváš plyn, tak současně uvolňuješ brzdný tlak :)

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky. A už vůbec ne takový slohy dlouhý!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych rád našel někoho, kdo to dokáže aktivovat někde kolem Olomoucka, vy jste všichni strašně spokojení, ale tajní jak hrad v Karpatech.....

Kdokoliv, kdo umí přehrát software v jednotce brzd a následně aktivuje HHC. Na Olomoucku nikoho neznám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

No, je to tak... Já mám referentský auto rok výroby 2009/11. Dost mě štvalo, že jsem si koupil auto, kde už to vlastně je, jenom mi to výrobce tají. Nechal jsem si v SW oživit i palubní počátač a corner fci. Kopupil jsem yetika, když měl najeto cca 27000km a rozhodl jsem se ten rok záruky co mi ještě zbývá prostě risknout za cenu většího komfortu. Prostě mě se.e, že ti prodají auto, kde pro zjednodušení výroby všechno je, jenom to není aktivní, abys to zacáloval znovu. Chápu, že to není cesta pro nové auto, ale já to beru jako upgrade jetyho yetiho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám výrobu 01/2010, kde mělo vpodstatě HHC už být, ale nebylo - při té aktivaci se přehrává jen soft v řídící jednotce ABS, jinak nic - navíc nikdo nezjistí zda už byl HHC aktivován nebo ne, není to ani v kódech servisní knížky, tak jsem v klidu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Je to teda pořád trošku dokola, stačilo by nebýt líný a číst si aspoň celé vlákno tématu, na které se ptáš... Ale nevadí: vrať se o pár vzkazů dál, k odpovědi pod nickem Vaša. Tam najdeš odkaz na webové stránky cardiagnostic - a pražskou adresu. Určitě to zvládneš :):p

Editováno: , autor: Sranki
necituj predchadzajuci prispevok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...