Přejít na obsah

Krytky ostřikovačů světlometů


katorz

Doporučené příspěvky

Dobrý den, můžete mi poradit, kde koupím krytky ostřikovačů světel na Octavia II???

Budu je muset koupit bez laku a potom někde nechat nastříkat do požadované barvy nebo se dají sehnat přímo v dané barvě.

Jde mi o černou metalízu.

Děkuji za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 11 měsíců později...

Taky se Vám už stalo, že jste přišli k autu a zjistili, že nemáte krytku ostřikovačů světel? Mně ano. V první moment jsem myslel, že zlodějíček.

Není tomu vždy tak. Krytky upadávají - stane se. Aby se už nestalo (není proti zlodějům), posílám jednoduchý návod, jak vylepšit uchycení.

1. Opatrně zatáhněte za krytku rukou a vysuňte cca 4cm. Zajistěte vhodným nářadím, aby se zpět nezasunula. Já jsem použil kleště, které samy drží nastavenou velikost.

2. Sundejte opatrně krytku a to směrem mírně dopředu a nahoru. Vyháknutí z háčků, kterými krytka drží.

3. V krytce vyvrtejte dírku vrtákem 1.5mm a to v prostředním plastovém naváděcím kolíku. Viz foto.

4. K upevnění krytky použijte drát, který provlečete vyvrtanou dírou v krytce, dále pod tryskami ostřikovače, za kterými drát spojíte. Délka drátu cca 15cm.

5. Hotovo, krytku nechejte zasunout zpět.

post-41464-023215100 1282117898_thumb.jp

post-41464-042841700 1282117902_thumb.jp

post-41464-029208400 1282117906_thumb.jp

post-41464-023208400 1282117911_thumb.jp

post-41464-005021600 1282117915_thumb.jp

Mata :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 roky později...

Zdravím chci se zeptat možná mi někdo poradí.Vlastním Octavii 2 RS a někdo mi zcizil kryt ostřikovače předního světla. No kryt jsem si koupil nový originál ale jeho packy nedosáhnou na packy ostřikovače. Musí se vytáhnout nějak celý ostřikovač a nebo jsou ruzne typy těch krytek ? Předem děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ETCE jsou dvě rozdílná čísla podle data výroby - jak a čím se krytky liší z toho ale nelze poznat. Předěl je 24.- 25.5.2009 (předpokládám, že je to přechod na facelift). To stejné datum platí i pro samotný ostřikovač. Kdy máš auto vyrobeno a máš číslo té nové krytky, která ti tam nepasuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 roky později...
  • o 4 měsíce později...

Ahojte Hosi, ked uz sme pri tom neda sa niekde kupit nova spojka (rychlo spojka) alebo neviem cim to robia na pripevnenie privodu kvapaliny do trysiek ? Nejaky sikovnik mi nacuval do trysky a premackol naraznik az tak ze sa vnutry zlomila hadicka privodu kvapaliny do trysky. Teraz mi strieka voda do vnutra narazniku. 

 

Dik za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...