Přejít na obsah

drobne skrabance na metalickem laku


vlacek

Doporučené příspěvky

Čaues

Tím TEMPEM bych ti to moc nedoporučoval !!!

Já to udělal na doporučení jednoho kámoše u Feldy na metle a výsledkem bylo:

-poškrábané- celé auto. Ještě že jsem ji už konečně prodal.

-- NEDOPORUČUJI POUŽÍT LEŠTĚNKU TEMPO NA METALICKÉ LAKY --

Čaues

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samo že se tempo Classic nedá použít na celý auto, ale jen na lokální škrábence a maximálně do laku. jak je to do základního laku tak už tempo nepomůže. To je prostě hodně jemnej šmirgl s leštícím účinkem. Takže třeba na ty kliky to fakt zabralo tam je to jen lehky od nehtů a případně od prstýnků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne Tempo pomohlo hodne, za tech par penez, dalsi bylo po asi dvouch mesicich Turtle Wax Color back a pak jeste Turtle Wax teflonova lestenka

Jak to vidis s tim Turtle Wax color back? Koupil jsem to ale tu cervenou lahvicku, coz neni specialne pro metalicke laky, pro ne je ta modre. Jde o to, zda to muzu normalne na metlu pouzit??? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne Tempo pomohlo hodne, za tech par penez, dalsi bylo po asi dvouch mesicich Turtle Wax Color back a pak jeste Turtle Wax teflonova lestenka

Jak to vidis s tim Turtle Wax color back? Koupil jsem to ale tu cervenou lahvicku, coz neni specialne pro metalicke laky, pro ne je ta modre. Jde o to, zda to muzu normalne na metlu pouzit??? :unsure:

Jo tak to nevim, rek bych, ze muzes, jen to nebude mit ty pro metlu dulezity slozky, ale fakt hadam :) Ja mel svetle modrou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na doporučení kámoše jsem koupil NIGRIN Lackreiniger.

Je to: "na matné a zvětralé laky. Odstraňuje zničené části laku i drobné škrábance. Obnovuje lesk i barvu. Vhodné pro metalické laky"

Po použití by se měla nanést ještě normální konzervační leštěnka. V sobotu to vyzkouším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Ahojte kluci přispěju s jedním příspěvkem či dotazem. Děti se mě snažili udělat radost a chtěli umyt auto. Jneže: tam kde byly zbytky asfaltu atd. tak použily nějaký prostředek jako cif nebo něco podobného a samozřejmě teď na tom místě kde to bylo zůstaly fleky jakoby matné. Jedná se o stříbrnou metalúzui 9102 . Co na to zkusit to tempo pro metalické laky?Když autp přejedu leštěnkou matné fleky zmizí a je to ok ale jak leštěnka trochu zajde tak to vyskočí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Ahojte kluci přispěju s jedním příspěvkem či dotazem. Děti se mě snažili udělat radost a chtěli umyt auto. Jneže: tam kde byly zbytky asfaltu atd. tak použily nějaký prostředek jako cif nebo něco podobného a samozřejmě teď na tom místě kde to bylo zůstaly fleky jakoby matné. Jedná se o stříbrnou metalúzui 9102 . Co na to zkusit to tempo pro metalické laky?Když autp přejedu leštěnkou matné fleky zmizí a je to ok ale jak leštěnka trochu zajde tak to vyskočí.

 

Měl jsem na autě něco podobného, akorát ne od cif, ale závistivého blbečka a pomohlo tempo  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte kluci přispěju s jedním příspěvkem či dotazem. Děti se mě snažili udělat radost a chtěli umyt auto. Jneže: tam kde byly zbytky asfaltu atd. tak použily nějaký prostředek jako cif nebo něco podobného a samozřejmě teď na tom místě kde to bylo zůstaly fleky jakoby matné. Jedná se o stříbrnou metalúzui 9102 . Co na to zkusit to tempo pro metalické laky?Když autp přejedu leštěnkou matné fleky zmizí a je to ok ale jak leštěnka trochu zajde tak to vyskočí.

 

Taky jsem zkoušel kde co a největší úspěch jsem sklidil se zubní pastou. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

ranní překvápko


ráno příjdu k autu a co nevidím nějakej k-k-t se mi podepsal na kufr auta.Myslel jsem ,že mně trefí,ale naštěstí jsem objevil v Albertu pastu na ryhy- Rychlý odstaňovač škrábancu T - CUT RAPID SCRATCH REMOVER za nějakých + - 90,-

a naštěstí to šlo .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...