Přejít na obsah

Jaký žhavicí svíčky pro TDI?


luke

Doporučené příspěvky

jo, a startovalo mi to jen na tlaky, tj. s kaput všema 4 žhavičkama i v -19°C!!!

Tak bych problém hledal jinde.

Ale uvědom si, že ty máš nejlepší auto ze všech aut na světě.

Tobě to startuje bez žhavení při mínus teplotách, naftu ti to nežere ale skoro vyrábí atd. atd. atd. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje TDI uz zacina rano chudak brecet ze musi startovat na dva valce tak ho chci usetrit a vymenit zhavici svicky uz sou fakt kaputt, ale jaky koupit? co doporucujete?

Prosímtě než s tím budeš něco dělat , tak si ve starších příspěvcích fora najdi jak změřit žhavicí svíčky jestli jsou dobré. V některém příspěvku se správně píše, že octa nad 5 stupňů nežhaví. čidlo teploty dává povel řídící jednotce ke žhavení. Jinat svíčky Bosch (čísló tu již někdo citoval) nebo BERU Beru 0 100 226 227.

Je to rovnocenné jestli jedna nebo druhá značka. I z provýroby bývají oba typy.

V tvém případě a špatných startech v tomto období bych hledal příčinu někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj, svicky jsem si promeril uz davno, rikam ze jsou dve spatny s tim zhavenim nevim, vim jen ze na podzim jsem mel stejny problem - vymenil jsem je a startovalo to jak vino.... koupim vsechny ctyri novy Bosch a hotovo

že by ti po půl roce odešli žhaviče? kolik jsi najezdil? Pokud ti opravdu odešli hledej chybu jinde, třeba si tím ušetříš nákladnější opravu jako jsou např. propálený písty od špatnýho rozstřiku atd. Jinak ty žhaviče kvalitně vyjdou nastejno a jestli myslíš že existujou nějaký tzv. tuningový jak se říká a každej zasvěcenej ví jak se věci u zapal. svíček mají tak o takových dieslových jsem ještě neslyšel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj, svicky jsem si promeril uz davno, rikam ze jsou dve spatny s tim zhavenim nevim, vim jen ze na podzim jsem mel stejny problem - vymenil jsem je a startovalo to jak vino.... koupim vsechny ctyri novy Bosch a hotovo

že by ti po půl roce odešli žhaviče? kolik jsi najezdil? Pokud ti opravdu odešli hledej chybu jinde, třeba si tím ušetříš nákladnější opravu jako jsou např. propálený písty od špatnýho rozstřiku atd. Jinak ty žhaviče kvalitně vyjdou nastejno a jestli myslíš že existujou nějaký tzv. tuningový jak se říká a každej zasvěcenej ví jak se věci u zapal. svíček mají tak o takových dieslových jsem ještě neslyšel.

já právě na podzim měnil jen ty dvě špatný a teď jsou v háji ty druhý dvě.... předtím nevím ani kdy naposledy měněno takže pevně doufám že to jsou jen žhaviče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak je to s tim nezhavenim od +5 stupnu? to znamena, ze ted, kdyz je teplo nemusim cekat nez zhasne zhavici kontrolka? proc se teda vubec rozsvicuje?

Nemusíš. Je to napsané v návodu k obsluze (O1). Krátce po zapnutí "zapalování" se pro kontrolu rozsvítí všechny kontrolky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj, svicky jsem si promeril uz davno, rikam ze jsou dve spatny s tim zhavenim nevim, vim jen ze na podzim jsem mel stejny problem - vymenil jsem je a startovalo to jak vino.... koupim vsechny ctyri novy Bosch a hotovo

že by ti po půl roce odešli žhaviče? kolik jsi najezdil? Pokud ti opravdu odešli hledej chybu jinde, třeba si tím ušetříš nákladnější opravu jako jsou např. propálený písty od špatnýho rozstřiku atd. Jinak ty žhaviče kvalitně vyjdou nastejno a jestli myslíš že existujou nějaký tzv. tuningový jak se říká a každej zasvěcenej ví jak se věci u zapal. svíček mají tak o takových dieslových jsem ještě neslyšel.

já právě na podzim měnil jen ty dvě špatný a teď jsou v háji ty druhý dvě.... předtím nevím ani kdy naposledy měněno takže pevně doufám že to jsou jen žhaviče

proč jsi nevyměnil všechny najednou? trochu v tom postrádám logiku v přirovnání k ponožkám si taky určitě neměníš jen jednu ale obě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj, svicky jsem si promeril uz davno, rikam ze jsou dve spatny s tim zhavenim nevim, vim jen ze na podzim jsem mel stejny problem - vymenil jsem je a startovalo to jak vino.... koupim vsechny ctyri novy Bosch a hotovo

že by ti po půl roce odešli žhaviče? kolik jsi najezdil? Pokud ti opravdu odešli hledej chybu jinde, třeba si tím ušetříš nákladnější opravu jako jsou např. propálený písty od špatnýho rozstřiku atd. Jinak ty žhaviče kvalitně vyjdou nastejno a jestli myslíš že existujou nějaký tzv. tuningový jak se říká a každej zasvěcenej ví jak se věci u zapal. svíček mají tak o takových dieslových jsem ještě neslyšel.

já právě na podzim měnil jen ty dvě špatný a teď jsou v háji ty druhý dvě.... předtím nevím ani kdy naposledy měněno takže pevně doufám že to jsou jen žhaviče

proč jsi nevyměnil všechny najednou? trochu v tom postrádám logiku v přirovnání k ponožkám si taky určitě neměníš jen jednu ale obě

předtim sem vyhrabal doma akorát poslední dvě tak sem vyměnil jen ty co byly špatný... ted už to vyměnim všechno, jen bych rád za nějakou příznivěší cenu než 4x720...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden poznatek.Pokut ráno startuji okamžitě,ale opravdu okamžitě,tzn na jedno rychlé okamžité otočení klíčku,vůbec nehledím na kontrolky tak auto okamžitě bez známky pochybění startuje ihned.Toto mi dělala i předchozí Octávka.

tak to sem jeste nezkousel, zejtra rano to prubnu, to sem zvedav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...