Přejít na obsah

Výměna repro


Doporučené příspěvky

Mají montážní hloubku 63mm, takže s podložkou potřebuješ 33mm. To by tam mělo zbýt, ale radši bych to vyzkoušel. Lepší to bude na 200%, to si buď jist.

Citlivost ty Tvé repro mají 91dB, výkon 125W RMS, takže rádio to utáhne skoro tak akorát, bude to hrát trochu potišeji, takže budeš muset dávat větší volume na radiu. Teď jde o to, jaké tam bude zkreslení při té větší hlasitosti. Určitě nic tou výměnou nezkazíš, nicméně zesilovačem bys to o dalších milion% vylepšil... :kol-47: . Tak pak poreferuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ďakujem pekne za radu,... viem že volume treba hore, rád by som dal zosilovač, ale potom už by som do toho investoval kopu prachov ako sa poznám, nasledoval by woofer, samozrejme nová kabeláž, lepšie repro, tlmenie a pod.

dám isto potom nejaké fotky, inak chálim tvoju prácu, veľmi pekne spravené šéfe  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blaupunkt je sám o sobě "low-end". Prostě shitka, nedoporučuju.

Ale nemontuj to hlavně z důvodu toho, že  reproduktory BLAUPUNKT GTx 662 DE jsou koaxiální (hloubky a výšky v jednom) a do Superba potřebuješ komponentní reproduktory, čili "hloubkáče" dolů k nohám a výšky nahoru. Jako hrálo by to, ale hrozně (o hodně hůř než origo), představ si tranzistorák na plochou baterku z roku 1985 - tak asi tak :kol-28:

Jo a zapomněl jsem, MDF kroužky potřeba jsou na většinu vyměněných repro (zbývá tam + - 30-40mm ke stahovačce)

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím :) měl bych takovej malej dotaz na SUPa. Všiml jsem si, že přes audio jsi docela machr. V pravých zadních dveřích mi nehraje reprak, jen ten spodní basovej, výškovej hraje. Tak se chci zeptat jestli může být chyba někde v kabeláži, popřípadě v konektoru, nebo jestli je vyloženě ko reprak? Na kabliky jsem teda koukal,a zdají se mi v poho. Ale přes elektriku a audio jsem totálně levej (jsem strojař :D), tak bych tě chtel poprosit o radu, díky :)

Editováno: , autor: Michal93
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, spoj mezi basákem a výškáčem je přímo v konektoru u basáku (dole). Závada tedy není v kabelovém svazku

Sundej tapec a podívej se na konektor u spodního repro. Docela se tam drží vlhkost, tak jestli není konektor zoxidovaný.

Pokud ne, tak je chyba v repráku a bude nutno ho vyměnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdraví m koupil jsem si sadu reproduktoru Kicx i s MDF podlozkama.Podle me výměna není složitá, ale chtěl bych poradit jak montujete ty nové výškové reproduktory které mají svůj obal.To ho rostipete nebo je montujete někam zvlášť. Chtěl bych zachovat čistotu interieru.Děkuji moc za vaše rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...