Přejít na obsah

Radenie rychlosti...


1riko111

Doporučené příspěvky

chcem sa poradiť niekedy keď zaradujem 1 prevodový stupeň tak to ide dost tažko... a potom ked tam zaradím trošku rýchlejšie dvojku tak je počut ozubenie prevodovky ale spojkový pedál je úplne zmačknuty ked to zaradim pomaličky tak to je ok .... može to robit spojka???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, něco podobného mi taky dělala felda, vyměnil jsem nejdříve pouze kloub na řadící páce, co je dole pod autem vše mi chodilo asi pouze půl roku, poté to začalo, zlobi až tak, že jsem nemohl zařadit jedna a dva vůbec, tak jsem vyměnil obě řadící tyče pod autem, protože byly zrezlé a byly mírně ohlé jinak než ta nová, zkus se podívat jestli si někde neškrt o obrubník a něco si dole neohl, protože řadící páka nemá pak správný výklon a nezařadíš, nebo ti to také může dělat jak píšeš spojka. Jde o to kolik máš na ní najeto a jak jezdíš.

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...