Přejít na obsah

LED denni sviceni


Tomáš Belina

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Kam jsi přesně připojil ty dva dráty světlo ,a napájení plus po otoč.klíčku,až do vyp.světel a do spín skřínky,nebo jsi to naopjil někde u světla a jen ten jeden napájení máš do auta .Třetí je kostra .Taky je mám a dám je do té mřížky do středu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj, píšete, že vypadá dobře denní svícení z Audi S6, přemýšlím, že bych do toho šel.

Našel jsem tyto světla : http://www.car-multimedia.cz/led-denni-sviceni/1027-led-denni-sviceni-audi-s6-drl-homologace.html

Jsou to ty, které jste uý několikrát zpomínali a nemá je někdo náhodou namontovaný? Pokud ne, asi budu průkopníkem, každopádně, mě se líbí :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se na ně taky díval,ale podle mě jsou dosti krátká.Klasická audi S6 je má delší a tudíž kluci co je mají(Ace ventura,Laras ...) tak jen poupravili zapravení těch světel.Kdežto jestli jsem dobře měřil tak těmto světlům bude chybět ještě pár cenťáků,abys je mohl dát do těch průduchů v nárazníku.

Toto je aspoň můj postřech.třeba se ale pletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Ano bazycku, to jsou presne ony.

Kopiruji naprosto stejne naraznik, maji stejny uhel lomu jako naraznik. Jsou jen o malinko mensi nez cely pruduch, takze to dat ke krajum a zbyde na dalsi strane cca 2-3 cm. Vypada to jako z tovarny, podle mnoha lidi, co to videli.

Taky bych nedal na auto nic neestetickyho nebo smejda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projeď si vlákno Ace Ventury - jeho Sup, někde to tam má i s fotkami a pak to obdobně dělal a nafotil "slovenský taxikář", bohužel nevím jeho nich, ale taky jej najdeš mezi našimi mazlíky! Řešilo se to tady už mockrát, ale tito dva to udělali oprvadu pěkně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...