Přejít na obsah

Geometria na zníženom podvozku -3,5cm


Nikita1

Doporučené příspěvky

Mám ty samé pružiny a žádné hodnoty jsem nenastavoval. Jen se mi špatně sjely vnitřky gum v rozdílu 2-3 mm oproti vnější straně na přední nápravě. Tak nevím, jestli to mám přisoudit podhuštěným gumám, nebo špatné geometrii. Tak a teď babo raď. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak isto aj mne,ale na zadnej náprave a začínajú hučať,ak sa nedozviem odpoveď,pravdepodobne ich dám nastaviť na hodnoty Octavky so športovým podvozkom.Gumy fúkam na predpísaný tlak.Ale je fakt,že odkedy mám auto znížené zákruty viac "režem".

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pružiny mám asi týden, takže pochybuju o tom, že bych sjel ten rozdíl (cca 3mm) za 800 km, ale všechno je možné. Hučí mi to pouze na nekvalitní silnici, na dálnici nic. Jinak jsem začal sledovat, jestli to nepravidelné sjíždění pokračuje dál, uvidíme co se bude dít. Kdyby jsi něco zjistil, určitě tu dej vědět! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nekde jsem prisel k tomuhle.

Servisak mi to podle toho nastavil, ale po 20tis km mi zacaly hucet zadni gumy, zjistil sem, ze jsou poskakany, nerovnomerne sjety s ploskama, ted je otazka, mel sem to prehusteny a gumy, o kterych jsem v recenzich cetl, ze se po pulce najetejch km zacinaj ozyvat. Tak nevim. Prehodil sem je na predek, dojedu je a na jare jdu do 18"

Edit: A jeste pri brouzdani po netu jsem narazil na jednu zajimavost

Rear Camber Values

Due to a number of complaints regarding rear tyre noise and wear on Octavia A5 vehicles, the rear camber values can be changed to the following settings -

Old values are: -1°45' ± 30'

New values are: -1°20' ± 30'

This information applies to Standard and Sport suspension.

post-1647-013587800 1284574556_thumb.jpg

Editováno: , autor: tappaja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...