Přejít na obsah

Všechny nové škodovky dle AutoBildu


schimmer

Doporučené příspěvky

No co, kdo bude chtít lowend, ten si vezme Škodovku, kdo bude chtít vejš, vezme si VW. Období, kdy se Škodě cpaly technologie jako první, to už je dávno pryč. Minimálně od roku 2003, kdy se odkládalo představení OII kvůli Golfu. Byl by nesmysl kazit si při současný konkurenci ceny a pojídat sám sebe. Docela by mě zajímalo, kam se bude tlačit Seat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy máte souhlas Světa motorů sem ty oskenované stránky dávat? Pokud ne, nezlobte se na mě, tohle je slušná prasárna. 3 pětky snad nezabijou nikoho, ale je div, že na Vás redakce nepodá žalobu. Jen bych chtěl upozornit, že se tak již několikrát stalo (nejen v případě SM).

Editováno: , autor: Olin
Nekopírovat předchozí příspěvek - porušení pravidel !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi davno jsem si chtel Svet motoru i predplatit. Tak jsem dokonce vyplnil i udaje pro predplatne na webove strance Sveta motoru. Objednavku dokonce potvrdili, ale do dnesniho dne mi jeste neodeslali platebni instrukce k uhrade predplatneho. Tak at se pak Svet motoru nestezuje, ze to ma oskenovany na nejekem webu. Rad bych si to precetl v papirove podobe, ale kdyz nemaji zajem o budouci predplatitele......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy máte souhlas Světa motorů sem ty oskenované stránky dávat? Pokud ne, nezlobte se na mě, tohle je slušná prasárna. 3 pětky snad nezabijou nikoho, ale je div, že na Vás redakce nepodá žalobu. Jen bych chtěl upozornit, že se tak již několikrát stalo (nejen v případě SM).

A já myslel, že Svět motorů a Auto Tip jsou dva rozdílné časopisy od společného vydavatelství... Jinak třeba pro informaci, tak Svět motorů vydal fotku prototypu Fábie fl. s tím, že byla uveřejněna jedním uživatelem fóra Škodahome - to samé idnes

Editováno: , autor: NNN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Pragovkou. Různé odkazy na nelegální soft se tu mažou a tohle nikomu nevadí... Minimálně by to mělo být na nahlášení příspěvku.

Vemte si, že máte třeba pekárnu a lidi, co chodí kolem zadního vchodu, si berou rohlíky zadarmo, protože je nikdo nehlídá. Asi by vás to jako majitele pekárny taky sralo, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy máte souhlas Světa motorů sem ty oskenované stránky dávat? Pokud ne, nezlobte se na mě, tohle je slušná prasárna. 3 pětky snad nezabijou nikoho, ale je div, že na Vás redakce nepodá žalobu. Jen bych chtěl upozornit, že se tak již několikrát stalo (nejen v případě SM).

Doufám, že jste to nečetl, protože to by byla pěkná prasárna lol .

Jinak gratuluji k prvnímu příspěvku v tom to fóru a doufám, že takových inspirujicích příspěvků tu od Vás bude víc.

Editováno: , autor: martikk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pragovko hlavně se z toho nepodělej,od tvé registrace v únoru první příspěvek-jsi až podezřelý, nebo nasazený !!

Čím jsem podezřelý? Jenom mi prostě vadí, že tu někdo bez souhlasu redakce zveřejní aktuální číslo časopisu, aniž by na to měl souhlas. Přijde mi úplně normální jít do obchodu a koupit si za 30 korun časopis. Jsem rád, že Svět motorů existuje, čtu ho již několik let a tohle mi prostě vadí. Je takový problém sem prostě ten oskenovaný časopis nedát a napsat, že v novém čísle SM je tenhle článek? Kdybyste podnikal, nebo byl v redakci SM, vadilo by Vám to taky. Prostě nedokážu pochopit lidskou drzost. Říká Vám něco zákon o ochraně autorských práv? Jinak byste na mě tak stupidně neragoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že jste to nečetl, protože to by byla pěkná prasárna lol .

Jinak gratuluji k prvnímu příspěvku v tom to fóru a doufám, že takových inspirujicích příspěvků tu od Vás bude víc.

Četl, koupil jsem si ho v pondělí v Bille.

Zdejší forum čtu nějaký pátek, ale na tohle jsem prostě nereagovat nemohl. Jinak se omlouvám za OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna svět motorů a většina ostatních periodik krade jako straky. V případě zájmu můžu začít dohledávat jednotlivé případy. Typicky pak nabubřele napíšou "náš čtenář nás upozornil", čímž plivnou okradenému do ciferníku.

Ale souhlasím, zpět k tématu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...