Přejít na obsah

Komfortní jednotka u Fábia I


Kačulka

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Caute, asi pred rokom som tu riešil problém ohľadne centrálu a pomohli ste mi. Potom som stratil komplet všetky kluce od fábie a vyše roka stala, teraz som sa hecol a vymenil som vložky zámkov, nakodoval nové 2 kluce, ale išlo mi len immo. Na adrese 46 mi hlási chybu 01044 zle kódovanie riadiacej jednotky a nejde mi prispôsobiť diaľkové ovládanie, kódovanie ktoré funguje je 00019, ale pri tom mi zase hlási tu chybu a nejde prispôsobiť diaľkové. Pripadne by som vedel zistiť cislo jednotky, lebo postup co radi VIS, na moju jednotku nepasuje.

Fabia je 2001 1.9SDI ASY komplet centrál a predné okna v elektrike.

Editováno: , autor: JS65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No kodovanie naozaj bolo 00067, nasiel som to v starom logu ked som fabiu kupil, teraz je problem, ze kodovanie mam, central funguje ako ma, ale ked chcem prisposobit ovladace nejde to. Adresa 46, pamat chyb prazdna, dam prispusobeni, najprv vymazem stare kluce, potom prepnem kanal a ked tam chcem zadat hodnotu 2 tak to nechce testovat a ani ulozit, jedine ma napada ci tam netrebat tiez pouzit login.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 9/17/2020 at 9:55 PM, Hermit said:

Login nepotřebuješ. Dálku nastavis tak že v přizpůsobení změnis hodnotu na počet klíčů co chceš nastavit a podržíš tlačítko zamknout.

Neviem cim to je, ale mne tam hodnota ani vo formate 2 ani 00002 proste nejde ulozit, ja som vsetky kluce stratil a toto som kupil celu sadu z rozbitej fabie, v klucoch som len vymenil tycky immo za nove a to je ok. Neviem cim uz to moze bit, kluce su uplne rovnake ako tie stratene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...