Přejít na obsah

Dilema: 16" vs 17"


Ondras83

Doporučené příspěvky

mam dilema, v plánu mám koupit nový kola, teď tam jsou 15tky ronal R38

soused měl 17tky 225/45 a nadával, dal 16tky a pochvaluje, druhej má 205/55 16tky...

jde mi spíš o jízdní komfort, ale zase ty 17tky vypadaj fakt hezky...16tky taky nejsou k zahození, lepší jak 15, ale nevim, jestli to je ono...

jak to bude s tou 17tkou a 215 nebo 205 gumou?...bojim se, abych si z toho neudělal kozu :feve:

podvozek je seriovej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koza to bude ;)

vem 17", budes si nadavat, jestli vezmes 16"... a nevim, co chces slyset, podivej se na fotky v sekci Vase Octavia a budes vedet vic. Pocit z jizdy je jak vis velice subjektivni hodnoceni, v tom ti taky nikdo neporadi, musis si to zkusit sam. Ja mam 17" a guma 215/45 na 8J rafku, jsem maximalne spokojeny, jen jsem mohl koupit 18", ale ceny uz jsou trochu jinde a jety pneu kupovat nehodlam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem přešel z 205/55 R16 Continental PremiumContact na 215/45 R17 Continental SportContact 2 taky s obavou co tvrdost, spotřeba, hluk. Ujel jsem zatím 2200km a musím říct, že docela v pohodě. Je to tvrdší, ale zase to líp drží stopu a nehučí (Bravuris 2 15" je na tom rozhodně hůř). Spotřeba se taky nějak významně neliší. No a vzhled je samozřejmě lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...