Přejít na obsah

pioneer AVIC-D3


Doporučené příspěvky

prosim o jakekoliv zkusenosti koupil jsem tento model mam fabii 1,9 sdi r.v.2001 ted resim jak napojit aktivni sobwofer jestli musim jen pres original avi kabel za cca 1500kc nebo je jinaK MOZNOST JAK HO CO NEJLEPE NACPAT DOVNITR JESTLU TU NEKDO DOKAZE NAHRAT CETINU VCETNE NAVADENI V CZ DEKUJU ZA POMOC A ZKUSENOSTI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

prosim o jakekoliv zkusenosti koupil jsem tento model mam fabii 1,9 sdi r.v.2001 ted resim jak napojit aktivni sobwofer jestli musim jen pres original avi kabel za cca 1500kc nebo je jinaK MOZNOST JAK HO CO NEJLEPE NACPAT DOVNITR JESTLU TU NEKDO DOKAZE NAHRAT CETINU VCETNE NAVADENI V CZ DEKUJU ZA POMOC A ZKUSENOSTI

ahoj koupil jsem si pioneer avic d3 do fabie 1 a chtel jsem se te zeptat jak to probyhalo s gps prijmacem a to aby fungovalo radio a tak dela v tom nekdo kdo by mi to zapojil? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...