Přejít na obsah

Kolisanie otacok


kapo1222

Doporučené příspěvky

V prvom rade sa ospravedlnujem ze som zalozil novu temu a temu ktoru som uz raz zalozil len mi ju zrusili.

Takze zdar pani.

Mam skoda octavia 1.9 TDI PD 4x4 r.v 2001

Moj problem: Pri studenom starte mi kolisu otacky. ked nastartujem tak otacky su cca 950 a potom klesnu na cca 900 a zase sa vratia na 950. takto to roby asi nejake dve minutky potom to prestane. A auto mi pri starte aj trochu podymuje. Ako nahle ma auto prevadzkovu teplotu motor vypne a nastartujem kolisanie otacok je prec - vsetko ide ako ma.

Neviete cim by to mohlo byt???

Dakujem za vase rady a odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera som bol pri mechanikovi napichol to na VAG a chyby ziadne. Potom zistil ze je zlomena plastov TYCKA na vetily ktora , krd zhasinate motor tak zastavy privod vzduchu do motora vymenil mi to. Dnes auto startujem- studeny start a co?? otacky stale kolisu ale uz kratsie.

Nikto sa nestretol stakymto niecim???? dakujem za vase rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to dela take, zrejme to bude v poradku. Vymenou vahy vzduchu se rucicka trosku stabilizovala. Na vagu zadne chyby. Cus

No ja mam vahu menenu asi pred mesiacom. A 3 dni po tom mi zacalo robyt toto. Zeby to bolo vahou vzduchu???

Ale ak nahodou ano ma vaha spolocne nieco stym ze auto viac dymi ked kolisu tie otacky??? a zeby to robylo iba pri studenom starte???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes pred startom som odpojil vahu vzduchu auto nastartoval a kolisanie otacok bolo prec.

Zeby som mal vahu vzduchu zlu??? - na vykone auta som to nepostrehol auto ide normalne ako pred tym.

Poradte niekto coim to je ci to je tou vahou alebo nejakymi podtlakovymi hadickami.

A este jedna vec- Kolko vzduchu ma pretekat vahou vzduchu??? Mam skoda octavia 1.9 TDI PD 4x4 kod motora ATD r.v. 2001

Editováno: , autor: kapo1222
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...