Přejít na obsah

Plastové lemy blatníků


JosefP

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Vau! :)

Každý druhý deň som pozeral na ich web, že či nie je nič nové, pár dní nepozriem a just :D (aha, na webe to ešte nie je..)

Inač, niektoré veci tam vyzerajú fakt skvele!

Napr. rád by som videl na svojom tie predné "mihalnice", LED svietenie a ak by neboli nejaké nekvalitné a nedrahé tie lemy, tak prečo nie :D

Ten predný rám sa mi zdá ešte ako tak, tie bočné sa mi veľmi nepáčia. Ale tieto veci by som si aj tak nekúpil, pretože znižujú svetlú výšku :)

A nakoľko som na niektoré autá v minulosti cápal chróm (samozrejme len originálne diely a hlavne s mierou) a ťahokov (len na Fabiu - milej sa to nepáči), tak na toto auto mi to veľmi nepasuje. Myslím, že toto môže byť špinavé a bude vo svojej koži, nie ako nejaký Meďák :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

To dělají hlavně ty 16" plecháče. Na nich to auto vypadá ceklově hodně zvednutý. Jinak se mi zdá, že ty originál lemy tam pasují trochu lépe. Ale ještě jsem neměl čas ani příležitost si je pořádně obhlídnout. Kdyby měl někdo nějaký fotky, tak prosím prosím :-) Jinak ale cena je fakt super.:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už kdysi dávno jsem tu někde psal, že bych rád na Yetiho dal nějaké lemy blatníků, jenž by třeba jen opticky snížily vykrojení blatníků. Fotky na odkazu na mě působí zcela opačným dojmem, ještě více zvýrazní vykrojení. Nelíbí se mi to.

souhlas, vypadá to jak díra do pr*ele, nebrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

přidávám nové lemy blatníků za rozumné ceny

http://www.topplast.cz/?198,cz_lemy-blatniku-yeti-346-220

Vidím v nich hlavní tři nedostatky:

1 – přední lemy nejsou dělené (nesundáš nárazník)

2 – odstín nesedí s odstínem nárazníku

3 – nesedí jim napojení zadního lemu s nárazníkem

Pokuste se trošku zatlačit na prodejce, myslím že Vám na origo. 5-10% dokážou dát dolů.

Editováno: , autor: Fan!s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

přidávám nové lemy blatníků za rozumné ceny

http://www.topplast.cz/?198,cz_lemy-blatniku-yeti-346-220

Viděl jsem to na vlastní oči a hlavně to napojení zadního lemu k plastovému zadnímu nárazníku tvoří takový podivný hrb. Jak jsem koukal cena je více než solidní, ale na mě osobně to působilo jakýmsi nedodělaným dojmem. Taky mi vadí že zatím u jakéhokoli lemu nejsou dát přední zástěrky ( i u orig. Škoda ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahojte tiež by som si rad dal na auto tie lemy blatníkov, kolko Vas to stalo, lepili Vam to v servise alebo ste si to robili sami?Dakujem

Zdravim, lemy som kupoval na http://www.superskoda.com/es/Skoda/Yeti/Yeti-ORIGINAL--Skoda-Autoas-fender-flares-full-set a montovali mi ich v Skodovke je treba dokupit este lepidlo a aktivator, mna to vyslo asi okolo 150 eur. praca a lepidla. ak to budes robit doma ta to vyjde urcite lacnejsie, nemal dom miesto kde by som to mohol nalepit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...