Přejít na obsah

Plastové lemy blatníků


JosefP

Doporučené příspěvky

Já to lepil sám - jedno krásné slunečné odpoledne, není to zas takový problem..... . Je to na tmelu dodaném výrobcem lemů (cca do 200 Kč - pokud si dobře pamatuji). Mám na autě ty "neoriginály" a jsou celkem OK. Už šly jednou dolů - srazil jsem srnu a měnil se přední nárazník a vydržely bez problémů přelepení. Takže kompletní náklady kolem 2000Kč - za to ti to koukám Škoda ani nenalepí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozeral som to na tej stranke, ale tych 280 Euro sa mi zda za par kuskov plastu trochu vela, nie?Niekto tu pisal že tie neoriginali nie su moc dobre,ale co som videl par obrazkov tak sa zdaju v pohode:)

To Dexon Ty mas tie neoriginali, kde si ich kupoval?Nemas nejake foto ako s nimi auto vyzera? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 roky později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...

Ja jsem nakonec uspel v autorizovanem servisu, meli rozkreslene jednotlive casti s kody, takze objednat per-partes lze...sice ten maly predni dil stal cca 500,- ale lepsi nez kupovat celou sadu :) 

Dostal jsem velkou krabici, stejnou jak pro kompletni sadu, tak jsem se trochu lekl...ale byl v ni jen jeden dil.

Editováno: , autor: andreas85
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...