Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

ahoj, chci taky predelat podsvetleni budiku na moji octavce a chci se zeptat jestli zalezi poze na velikosti diod nebo se mam ridit i podle podle vlnové delky, svítivosti nebo napětí v propustném směru . Nebo je to uplne jedno jenkdyz to bude mit velikost 1206 ? popripade poslete link odkud bych si je mel objednat dik

nasel jsem tohle je to ono ?

http://www.esoucastky.cz/smdled-modra-30mc...0-1206+dp80535/

Editováno: , autor: ZAMEK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli je nekdo kdo by mne predelal podsviceni interiru na cervenou s modrou v okoli Brna?? Samozrejme praci zaplatim. Diky cau

lukkkas123 ja sem tam jazdim za brachom do brna uz som par aut prerabal na perkovisku v brne ak mas zaujem na mojej stranke je blizsie info www.morituning.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau zacal sem predelavat taky do modra z puvodni cervene , nestalo se vam ze ty modre svitili proste strasne malo ? Me se to stalo a bylo me receno ze ty modre svítí na plno mezi 3,2 - 3,6 V a cervene pri 1,4 - 1,6 V tudíz ty modre nebyli skoro ani vidět. Ja jsem to vyresil preklenutím původního odporu který mel 8000 ohm za 800 ohm a nameril sem na diode 2,9 V .

Řešil tohle ještě někdo a jak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau zacal sem predelavat taky do modra z puvodni cervene , nestalo se vam ze ty modre svitili proste strasne malo ? Me se to stalo a bylo me receno ze ty modre svítí na plno mezi 3,2 - 3,6 V a cervene pri 1,4 - 1,6 V tudíz ty modre nebyli skoro ani vidět. Ja jsem to vyresil preklenutím původního odporu který mel 8000 ohm za 800 ohm a nameril sem na diode 2,9 V .

Řešil tohle ještě někdo a jak ?

Predelaval jsem do modra vsechno a nerekl bych, ze u budiku by svitili modre diody nejak mene. U ovladace stahovani oken mozna nesviti az tak vyrazne, ale budiky sviti pekne.

post-4825-1178109695_thumb.jpg

Editováno: , autor: Bluefrog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Cau, ja sem si podsvitil octavu (97) veskery vypinace modře a je to bomba jeste planuju budiky ale moc se mi do toho nechce kuchat. Ale určitě modrá lepší než červená nebo zelená, červená byla hnus. Bílá by mohla být taky zajimava. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, ja sem si podsvitil octavu (97) veskery vypinace modře a je to bomba jeste planuju budiky ale moc se mi do toho nechce kuchat. Ale určitě modrá lepší než červená nebo zelená, červená byla hnus. Bílá by mohla být taky zajimava. :palec2:

Jak pises, modra je modra -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...