Přejít na obsah

Jakou váhu vzduchu objednat?


Decimus_75

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny odborniky,

vlastním O1, 1,9TDI, 81kW, 2003. Jakou váhu vzduchu objednat. Nerozumim cislum uvedenym pri objednani. Priklad: BOSCH [0280217121] - Snimac mnozstvi protekajiciho vzduchu

* kód motoru: ASV

* od roku vyroby: 08/2000

* model do roku výroby: 07/2003

* do čísla karoserie: 1U..3..836 957

* do čísla karoserie: 1U..3A016 708

* do čísla karoserie: 1U..38712 468

nasel jsem na (=BOSCH&page=1"]strankach) a v Etce

me VIN: 1U 332 787 336

Dekuji,

Obrazek stavajici vahy nize:

post-34878-027168900 1284487371_thumb.jp

Editováno: , autor: Decimus_75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vzal TUHLETU, ale mam dotaz, ta moje puvodni je vyrobena v Nemecku a tahleta bosch v Číně. Myslíte, že kvalita bude také někde jinde? Dík,

Jinak se trosku ztisil zvuk motoru, teda myslim je takovej vyrovnanejsi. To bude asi hodne subjektivni, ale uz na ctvrtou a patou rychlost nezeje pri 3000ot, takova "dira". Pri predjizdeni mi to dost vadilo. Vykon, je ted v plnem spektru otacek motoru.

Editováno: , autor: Decimus_75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- čínu zruš, tu bych nedával ... možná někdo řekně že je ok ale to bude spíš štěstí

- zkus kouknout sem http://www.cc-autodily.cz/meric-hmot-nas-vzduchu-1?kod=06A906461

a nebo sem http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/038906461cx-vaha-vzduchu-1-9tdi-fabia-octavia.html

- to PROHY603 nechápu že krom "necituj poslední příspěvek" nemůžeš poradit ...

nic jiného snad ani tady na fóru od tebe nečtu . Vím že mi do toho nic není a že jsi možná moderátor ale trošku to pak postrádá smyslu fóra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...