Přejít na obsah

Svítí kontrolka ABS - co s tím?


robzab

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Diky za rady a tipy, budu to resit az ted (byl jsem mimo), takze uvidime... Napisu pak kdo mel pravdu :-)

Taky me svitila kontrolka ABS,na VAGu zavada cerpadla.Tim to ale nebylo,mel jsem zaoxidovany privodni kabel nad baterkou.Ten stacilo povolit a vycistit a bylo po problemu.Abs funguje jak ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, mám octavii 1, 1.9TDI 81KW a pořád mi svítí kontrolka ABS. V diagnostice se ukázala chyba 00290 Snímač otáček ZL. Když ho odpojím, nemá to žádný vliv. Na vagu nelze chybu smazat, je to opravdu snímačem? Ze začátku jen svítila a občas zhasla a šla smazat, ale teď svítí pořad a nelze vymazat. Díky za připadne rady... Zdena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Čau, mám octavii 1, 1.9TDI 81KW a pořád mi svítí kontrolka ABS. V diagnostice se ukázala chyba 00290 Snímač otáček ZL. Když ho odpojím, nemá to žádný vliv. Na vagu nelze chybu smazat, je to opravdu snímačem? Ze začátku jen svítila a občas zhasla a šla smazat, ale teď svítí pořad a nelze vymazat. Díky za připadne rady... Zdena

¨to asi bude opravdu snimacem.

me taky dneska zacla svitit kontorlka abs:

trochu jsem si podriftoval na parkovisti, ale behem toho mi zacala svitit kontrolka ABS. mam podezreni na pojistku nad baterii (uz v lete mi blbla, ale jenom se poupravila a nemenila), tak snad to bude jenom v tom. popripadne, nevi nekdo, jake cisla pojistek s ABS souvisi? ...zitra se jeste mrknu, jestli mi nejaky kus snehu nevyhodil konektor od kola... daval jsem tomu na parkovisti celkem kapky

jakmile jsem si tady precetl rady a postrehy, tak myslim, ze problem zitra odstranim :-)

Editováno: , autor: nohic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...