Přejít na obsah

Komponenty


Doporučené příspěvky

Obavam se, ze ani jedny. Pokud teda nechces rezat tapecaky, abys je tam dostal. Do prednich dveri Fabie pasuji bez vetsich uprav je repra s malou montazni hloubkou, tedy prakticky vsechny repra s neodymovym magnetem.

Cenove je to bohuzel trosku nekde jinde, ale co jsem slysel, tak Carpower dela slusny repro za slusnou cenu.

Jo a zkus pohledat, resilo se to tu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říká tappaja, pozor na montážní hloubku, která nesmí být víc jak 58mm.Od Carpower by to mohla být sestava:výškový repro CRB-32(694,-)pasuje do původních otvorů;středobas NEOKICK-165 (1909,-) a aby to bylo dobře rozděleno tak vyhybky CDX-2X(1168,-)Ceny jsou uvedeny vždy za pár.

post-22-1149878432.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Kluci přidám dotaz z jiného soudku. V rámci odhlučnění jsem vyetkoval díl 6Y0864667D, viz obrázek v příloze. Ani v Etce, ani na netu jsem nenašel, kam tento díl přesně patří.

 

Etka píše A sloupek uvnitř, 2ks - předpokládám, že vlevo+vpravo.

Ale dokáže mně někdo říct, kam se to cvakne ??

 

Díky,

Jíra

post-3977-0-58115500-1370892840_thumb.jp

Editováno: , autor: Jíra_82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...