Přejít na obsah

Ktera znacka ma dobre tunery?


Doporučené příspěvky

Zdravim,

chci si koupit nove autoradio a rad bych se zeptal, jake mate zkusenosti s tunery jednotlivych znacek - jsou v tom rozdily, nebo je to jedno? Radio posloucham vpodstate nejvic. V soucasne dobe mam Kenwood a zda se mi, ze tuner je docela mizernej. Premyslim o koupi Alpine pripadne Pioneer, ale klidne se necham pretahnout i jinam...

Zatim jsem mel vybrany Alpine CDE-9880R (chci radio s externim USB). Vim, ze Alpine se obecne chvali, ale kvalita tuneru je pro me taky hodne dulezita a o tom se zas tak moc nemluvi...

Diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...pokud budeš mít v pořádku anténu tak Alpine je určitě dobrá volba jak zvukově tak i po příjmové stránce...měl bych ale jedno ALE...

Pokud budeš výhradně používat tuner...je 9880 zbytečná protože disponuje 3xRCA a zadním USB.Zvolil bych levnější CDE-111R (taky USB vstup)

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/1-1-Alpine/1-2-autoradia/5/454-Alpine-CDE-111R

...tady je jen rodíl v umístnění USB vstupu což u modelu 111 a vůbec u jiných rádií nepovažuji za šťastné.9880 má na zadní straně kabel.V podobné ceně...s podobným zvukem i výbavou bych ještě doporučil toto rádio...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/3-1-clarion/0/5/877-clarion-CZ200EG

Tuner Kenwood ...nevím co máš za model, ale Kenwood používá u některých modelů K3i tuner, který má mít čistější příjem bez míchání okolních vysílačů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem z toho jelen :) Zatim co ctu, tak

- Pioneer - spatny tuner

- Alpine - porad vlastne nevim

- Kenwood - spatny tuner u starsich, u novych asi lepsi (??)

- JVC - slysim, ze pomerne slusny (??)

Nejvic me zajima ten Alpine 9880 - do nej bych sel, pokud ma slusny tuner. Chci poslouchat kombinaci - MP3 z USB a radio, takze musi byt oboje dobry...

Editováno: , autor: mmerlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jsem ti to napsal...

...pokud budeš mít v pořádku anténu tak Alpine je určitě dobrá volba jak zvukově tak i po příjmové stránce...

...dělám hodně jak Alpine tak Pioneer a zatím si nikdo neztěžoval na špatný příjem tuneru...hodně bude záležet v jakém prostředí se s autem pohybuješ a jaká je intezita signálu vysílačů stanic, který posloucháš.Nedá se paušálně říct...bude to super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2fancarhifi: jasne, me slo spise o porovnani jednotlivych znacek - rekneme radia kolem 4 tisic. Chapu, ze i Alpine se da udelat tak, ze hraje - rad bych si sestavil nejaky zebricek znacek od nejlepsich po nejhorsi co se kvality tuneru tyce. Tj. je Alpine lepsi/horsi nez Pioneer nebo nez JVC, Kenwood apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ja mam osobne model 9884 od Alpine a co sa tyka prijmu vobec ziadny problem, citlivost je velmi dobra, tuner je presne ten isty ,ako v tom tvojom spominanom

9880. Jeho kupou urcite chybu neurobis. Co sa tyka citlivosti ostatnych znaciek ,tak vyssie modely od Kenwood su tiez dobre, tak ako pisal fancarhifi. V priamom porovnani v problemovom mieste prijmu som vsak ziadny rozdiel medzi nimi nezaznamenal , zvukovo mi ale Alpine pride lepsia a preto som si vybral prave Alpinku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl bych že hodně taky záleží na anténě v jakým je stavu. mám kenwooda sice už asi 5 let strarej model ale už tehdá na mp3 a je to vyšší třída. měl sem ho ve Feldě, passatu, Corse C a všude hrál dobře krom felicie protože tam byla nahouby anténa. Tak že za mě tuner v pohodě

mladá má pioneer v polu 9n a na tuner si absolutně nemůžu stěžovat, parádní

Alpine nemám zkušenost

naší mají ve focusu panasonic, tuner podle mě katastrofa, ve větších městech (praha, plzeň) asi pohoda ale jinak katastrofa, ta samá zkušenost ze služební fábky taky nic moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...