Přejít na obsah

Schránka na brýle


O.v.i.

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
Chlapci chcem si vymenit ten kryt co je hore pri stropnom svetle za normalnu schranku na okuliare. Ale ked som to zdemontoval tak tam je pripojeny jeden kabel. Neviete nahodou na co to sluzi? Mozem to v pohode odpojit a napojit na novu schranku? Dakujem

Pod "mřížkami" by měla být ultrazvuková čidla alarmu..hlídání vnitřního prostoru..nemohlo by to být ono? Uspořádání schránky i krytu je v této řásti shodné, takže by to snad jít mělo, ať je to co je to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle jsou opravdu ultrazvuková čidla. Mělo by to jít vyměnit v pohodě, jen nevypojuješ kabel, ale celý ten černý kus vycvakneš z šedivé krytky a zase to zacvakneš celé do pacek ve schránce..měly by v tomhle místě být stejné.. Alespoň já je tak mám..také jsem před časem měnil krytku za schránku, čidla jsem dodělával až dodatečně do schránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...

Ahojte. Mám otázku. Pretože som to tu nikde nenašiel, chcem sa opýtať, kde sa dá kúpiť schránka na okuliare? Nemám veľmi veľkú dôveru v internetové obchody, kde je v kontakte uvedená iba nič nehovoriaca emailová adresa.

Vopred ďakujem za informácie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak myslis tu , ktora sa osadza za interierove svetlo(kod: 7N2), tak najlepsie v skoda servise(v BA Autopark, Danubia Service, atd.). Nie je draha... tak do 20€ . Este exsistuje v prevedeni aj ako nahrada za soferove stresne madlo.

Editováno: , autor: Carlito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ked nie tak si mozes kupit stylove lenonky zrkadlovky :)

ja mam v podstate slnecne okuliare cyklisticke a tie tam nedam...jedine kam ich horko tazko dam je odkladaci priestor na palubovke a aj to len v jednej polohe - sklickami smerom k celnemu sklu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Carlito: Vďaka za typ. Som z BA, tak sa tam pojdem popýtať.

to pajko: Aha. A to som si myslel, že je väčšia tá schránka. :feve: Dúfam, že tam tie svoje dostanem.

Nic jednoduhsie...vezmi svoje skulky a sup do niejakej oktisi vyskusat . V salone je teraz sice vystavena FL , ale ta ma tu schranku rovnaku ako pred FL. Inac tiez som pouzival schranku na palubke, ale v lete, ked je v aute na slnku 60C sa mi skoro roztopili, takze som zvolil schranku nalavo pod volantom(moje skulky sa tam zmestia :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ked nie tak si mozes kupit stylove lenonky zrkadlovky :)

ja mam v podstate slnecne okuliare cyklisticke a tie tam nedám...jedine kam ich horko tazko dam je odkladaci priestor na palubovke a aj to len v jednej polohe - sklickami smerom k celnemu sklu

Hmm, pekne. Nech žije miniaturizácia !!! Možno lepšie kúpiť s nejakými skladacími straničkami. :smich:

Editováno: , autor: Dawson_1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Ak myslis tu , ktora sa osadza za interierove svetlo(kod: 7N2), tak najlepsie v skoda servise(v BA Autopark, Danubia Service, atd.). Nie je draha... tak do 20€ . Este exsistuje v prevedeni aj ako nahrada za soferove stresne madlo.

Nevíte někdo, jak vypadá ta schránka na brýle, která je místo madla řidiče, připadně číslo?

mám schránku u světla, ale auto používáme dva a tam se dvoje brýle nevlezou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...