Přejít na obsah

Schránka na brýle


O.v.i.

Doporučené příspěvky

Mohl by se mi někdo mrknout kdo máte schránku na brýle (ale bílou) jestli tam máte ten proužek jakoby chrom (jako popelník nebo odkl. schránka na palubce) - bylo mi za slušný prachy nabídnuta bez toho pruhu - je tam jenom nějaký výlisek... jestli to je standart - říkal že jo ale nějak se mi to nezdá - dikas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schránku na brýle vyrábíme ve třech barvách - šedé, béžové a černé (pouze pro RS). Žádný chromový proužek na nich není (ani na jedné variantě), pouze prolis...

Vymontovat jde lehce - vypáčením dvou klipů (pružný plech - nezlomíte) ze zadní strany (vzhledem k orientaci ve voze - NE strana u lampičky)

Howgh. :t

el Sí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schránku na brýle vyrábíme ve třech barvách - šedé, béžové a černé (pouze pro RS). Žádný chromový proužek na nich není (ani na jedné variantě), pouze prolis...

Vymontovat jde lehce - vypáčením dvou klipů (pružný plech - nezlomíte) ze zadní strany (vzhledem k orientaci ve voze - NE strana u lampičky)

Howgh. :t

el Sí.

Aha, vyrobca!!! :p

co povies na toto? http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=3742&st=120 (moj prispevok z 30/3/06)

Ja to vidim na reklamaciu. mam na mysli to odstavanie lavej casti schranky. Vrzganie som vyriesil namazanim jednej z pruzin. Taka jednoducha vec a rovno 2 problemy...

Cakam na odpoved ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schránku na brýle vyrábíme ve třech barvách - šedé, béžové a černé (pouze pro RS). Žádný chromový proužek na nich není (ani na jedné variantě), pouze prolis...

Vymontovat jde lehce - vypáčením dvou klipů (pružný plech - nezlomíte) ze zadní strany (vzhledem k orientaci ve voze - NE strana u lampičky)

Howgh.  :t

el Sí.

Aha, vyrobca!!! :p

co povies na toto? http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=3742&st=120 (moj prispevok z 30/3/06)

Ja to vidim na reklamaciu. mam na mysli to odstavanie lavej casti schranky. Vrzganie som vyriesil namazanim jednej z pruzin. Taka jednoducha vec a rovno 2 problemy...

Cakam na odpoved ;)

Nooooo. V zásadě bych to reklamoval... Ale jestli chceš, tak ti radši jednu pošlu po mé 21-leté sestřenici z Blavy ::'

...to vrzání byl ale masakr...

el Sí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE]

Nooooo. V zásadě bych to reklamoval... Ale jestli chceš, tak ti radši jednu pošlu po mé 21-leté sestřenici z Blavy ::'

...to vrzání byl ale masakr...

el Sí

velmi by som ti bol vdacny keby si mi ju poslal po sersternici. je to urcite jednoduchsie ako s tym ist minimalne 2-krat to servisu :D:D:D

Mam elegance, schranka je sedej farby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE]

Nooooo. V zásadě bych to reklamoval... Ale jestli chceš, tak ti radši jednu pošlu po mé 21-leté sestřenici z Blavy  ::'

...to vrzání byl ale masakr...

el Sí

velmi by som ti bol vdacny keby si mi ju poslal po sersternici. je to urcite jednoduchsie ako s tym ist minimalne 2-krat to servisu :D:D:D

Mam elegance, schranka je sedej farby.

máš odpověď v SZ ;)

el Sí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je tam jenom výstupek, nic stříbrného.

Vydím že máš vyvedený mikrofon od HF vedle inter. osvětlení.Slyšel jsem ale že prý to jde taky zabudovat donitř do toho plastu jak to má origo HF Škody, jak je tam mezi těma žárovkama vidět jakoby sítko děrovaný.Nemáš s tím zkušenost.Rád bych aby tam nebylo nic vidět.Díky

Jinak schránku na brýle taky bez chromu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je tam jenom výstupek, nic stříbrného.

Vydím že máš vyvedený mikrofon od HF vedle inter. osvětlení.Slyšel jsem ale že prý to jde taky zabudovat donitř do toho plastu jak to má origo HF Škody, jak je tam mezi těma žárovkama vidět jakoby sítko děrovaný.Nemáš s tím zkušenost.Rád bych aby tam nebylo nic vidět.Díky

Jinak schránku na brýle taky bez chromu.

Jj, mikrofon ... kapitola sama pro sebe. Uvnitř toho kastlíku skoro nebral (není originál pro ten kastlík :angry: ). Tak šel vně (je tam na suchým zipu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je tam jenom výstupek, nic stříbrného.

Vydím že máš vyvedený mikrofon od HF vedle inter. osvětlení.Slyšel jsem ale že prý to jde taky zabudovat donitř do toho plastu jak to má origo HF Škody, jak je tam mezi těma žárovkama vidět jakoby sítko děrovaný.Nemáš s tím zkušenost.Rád bych aby tam nebylo nic vidět.Díky

Jinak schránku na brýle taky bez chromu.

Stejnej problém jako DUsoft... Měl jsem to pod mřížkou (HF sada Nokia Cark CK-7W). Při rychlostech nad 60 km/h mi druhá strana nerozuměla, do 60 bídně... Mikrofon šel na sucháč, jen jsem ho dal na sloupek

el Sí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...