Přejít na obsah

Yeti


Leftfield

Doporučené příspěvky

Teorericky tam můžou být pneu stejné jako na Octavii Scout, tzn. 205/55 R16, 205/50 R17 i 225/50 R17, ale počítám že už bude docela zkreslovat tachometr. Dokonce jsem viděl rezervu v Yetim v autosalónu 195/(na nějakých 60 nebo 65) R16.

Editováno: , autor: Drummer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Dva malé testíky 1.2 TSI

Tak sem si tohodle testu ted vsiml a musim se docela smat... asi nejbizarnejsi je pasaz o "bolesti FII a R" jmenem prostredni zadni sedacka. Je opravdu zajimavy, ze ta sama sedacka je v Y ok a v R predstavuje bolest... pro zajimavost dodavam ze vzadu na sirku je mista vic asi o cca 3,5cm s tim, ze poloha sedacek je podle toho co sem si prohlizel stejna, mista teda maji cloveci vic ne na vnitrni strane, ale u oken. Tzn. necely dva centimetry na kazdou stranu.

Podle me ze soucasne modelove rady nejhorsi sezeni vzadu uprostred predstavuje SII, kde clovek kvuli tvarovani sedadel prepadava z jedne strany na druhou. Samozrejme je ale otazka, jestli to nekoho u takovyho auta zajima, pripadne jestli je to vubec u aut dulezita velicina. Kazdopadne je zajimavy, ze v testech podobny narky vidim jenom u kompaktu..

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mě zajímají dlouhodobější zkušenosti. já mám furt cukání zkusit to ještě jednou. chápu, že většina novinářů buďto shazuje nebo vynáší do nebes, ale ten můj dojem z motoru byl fakt rozpačitej. jako kdyby to byla nafta - dole výraznej turboefekt a nahoře vadnutí. musim říct, že ty fotky dost povzbuzujou k pracovnímu úsilí, jestli se nestane něco nečekanýho, tak mám o dalším autě jasno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda !!! moc pěkné... hlavně interier. Co motor? Ta 1.2 TSI jaká je je tichá? a co zátah motoru? v testech sem četl že po 3500ot se nic neděje to se mě nezdá u turbo benzinu. Jinak mnoho štastných km.

No tak zatim mám najeto 300km. Motor je krásně tichý. No do cca 1900ot. se nic neděje potom nakopne a táhne do cca 4500ot stejne, dál jsem zatim nezkoušel nechci ho ještě trápit. Jinak jel jsem cca 50km po dálnici a nastavil jsem tempomat na 150km/h při 6stup. a držel perfekně i při prudšim kopci. Takže celková spokojenost. Zatim spotřeba 8,5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mě zajímají dlouhodobější zkušenosti. já mám furt cukání zkusit to ještě jednou. chápu, že většina novinářů buďto shazuje nebo vynáší do nebes, ale ten můj dojem z motoru byl fakt rozpačitej. jako kdyby to byla nafta - dole výraznej turboefekt a nahoře vadnutí. musim říct, že ty fotky dost povzbuzujou k pracovnímu úsilí, jestli se nestane něco nečekanýho, tak mám o dalším autě jasno :)

Mě se zdá, že to má plynulejší nastup než tdička a tvrdí to i kámoš co dělá na výkupu v ačkách. A ten jich za den projede dost. Tak nevim no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebo TDI PD 74/85/96kw s 2.0 TDI CR :D

Tak to určítě. To obecně bylo spatně napsané. Spíš bylo myšleno starší PDčka. :) Jinak dneska jsem přezul na zimáky Continental TS-810 16R 205/55 91H na plechách, a kdybych je neměl po Sup II, tak bych šel spíš do elektronů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate niekto fotku Yetiho zo zadu so zapnutymi svetlami? Celkom by ma zaujimalo ako to svieti. ;)

tak dneska jsem za nim jel dost dlouho a musím říst že světla se mi libí. Když předjižděl OII tak bylo co srovnavat a jetiho světla se mi vic libi než u OII.

dam sem i foto - je to ale mazle - ono ve 120 na D1 to je dost problem vyfotit něco čistě :)

post-3671-1259952293_thumb.jpg post-3671-1259952306_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...