Přejít na obsah

Yeti


Leftfield

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Tak nám zase m***y medialni perli, tentokrat na idnesu:

"Ať se jde yeti zahrabat. Byl jsem si ho vyzkoušet u prodejce, ale s tímhle dusterem by u mě tedy prohrál. Je to nádherný auto, robustní, a za ty peníze... Ve mně má dacia jistého zákazníka," rozplýval se nadšením Jan Klempíř z Prahy-Ďáblic, který za svůj život vystřídal přes 30 aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sa v cenniku Yeti pre SK objavila 1.4TSI za 800e - skvela cena ;)

Medzi dieslami pribudol 2.0TDI CR (103kW) DSG (6st) za 900e oproti rovnakemu motoru bez DSG.

Tak sa mi zda, ze sa mierne zmenili vybavy:

Yeti - 3 hlavove opierky vzadu

el. zrkadla

12V zastrcka v batozinovom priestore

Ambition - funkcny packet pre JUMBO box

sklopny stolik na zadnom strednom operadle

Vyssie vybavy su bez zmeny.

Dost ma sklamala tato polozka - vyhrievane celne sklo - nemozno z nezavyslim kurenim, 1.2 a 1.4TSI, mozne len s Climatronic - 205e

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dival sem se, tusim prakticky to stejny jako Champion, skoro za na chlup stejnou cenu.

Moc me budou zajimat prodeje Tiguanu v dalsich mesicich. Jeho zakladni verze s par doplnkama (Climatronic, tempomat, zadni bocni airbagy, zadni kamera, loketni opera, kozeny volant, destovy senzor, bixenon, samoztmivaci zrcatko, Bolero, lity kola) je na tom cenou skoro stejne jak Yeti Experience v zakladnim provedeni. Rozdil je tam i pres 20kW rozdil asi diky vaze jenom sekunda. Bylo by to tezky rozhodovani.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak pristi tyden mi jde Yetik do vyroby, takze na konci tydne nebo ten dalsi si pro nej pujdeme :) 1.2 TSI ambiente + nejaky priplatky kola 17, hagusy stribrne, paket pro spatne cesty atd.. hesky den

Á, ďalší Yetista :)

Ak ti môžem odporúčiť, isto tam neobjednávaj rádio blues, je to totiž totálne hnusný grc, ktorý má menej funkcii ako staré Symphony, čo som mal vo Fábii.

Akú farbu chceš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Blues je ve vybave ambiente takze nejde odebrat a ja si tam stejne dodam jine a tohle poresim s leasingovkou chci mit vstup na usb a odnimatelny celni panel vsechny radia ve skodovkach jsou naprd , bez panelu a vybavove atd.. nic moc za ty prachy, hruza, no pry ma byt casem LG radia tak to uz me ale nepali :) A jine lepsi radio skodovacke nechci kradou se atd a horentni cena.. Barvu budu mit stribrnou metalizu atd.. vse pak do detailu popisu v sekci muj Yeti :) Blues myslim nema 2 tunerovy sytem takze ma horsi prijem signalu tusim..

Editováno: , autor: Jan Tichy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niesom si isty ale ci Swing ma dvojtunerovy... myslel som ze ten je az v Bolere, ale mozem sa mylit...

Ja som si objednal bolero:) je to sitce drahe, ale paci sa mi:) ... ine radia (aftermarket) nikdy tak pekne nepasnu do palubovky... a tie cinske napodobeniny, i ked su zaujimave, nemaju RDS (co fakt nechapem preco) ... a to bol pritom jeden z dovodov preco ist do bolera, ze to pise nazov pesnicky ktoru prave hraju v radiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mně se například tohle nové neorigo 2DIN rádio Kenwood pro Škoda, SEAT, VW moc líbí :) Do Yetiho bych si ho klidně dal (jestli tedy to auto vůbec ještě do konce prázdnin dodaj :) ) Navíc je v příslušenství i potřebný CAN-BUS, takže se dá napojit na MAXI DOT atd. No ale už jsem bohužel koupil jiné neorigo 2DIN - Pioneer pro Škoda, SEAT, VW ... tak snad bude taky dobrý, rozhodně bylo o 11 tis. levnější než tenhle Kenwood :kol-142:

Editováno: , autor: tentacle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fiha... tak to je fakt pecka:) moc pekne... zaujimalo by ma ci zvlada aj parkovacie senzory a climatronic (co je mimochodom dalsi dovod preco original radio) ... ak by ano, tak je to rozhodne zaujimava alternativa, ale ta cena uz tak zaujimava (v porovnani s Bolerom) nieje... za Bolero som priplatil cca 350eur... a aj keby som ho kupoval nove v servise tak stoji cca 800... ale neni tam navigacia samozrejme... a ani divx, takze ak by som uvazoval o Columbusovi, tak toto je rozhodne velky kandidat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...