Přejít na obsah

Yeti


Leftfield

Doporučené příspěvky

Tak to máš pravdu, toto je alternativa spíš pro Columbus. Já jsem tam chtěl něco na způsob Columbusu, ale v době kdy jsem vybíral, tak byl alternativou jenom Pioneer a navíc na něj byla sleva a tenhle Kenwood ještě nebyl na trhu. Škoda, možná bych ten cenový rozdíl 11 tis. nějak ve firmě uhádal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem si predstavit kto by predaval Bolero pod 10tis, pokial by nebolo kradnute... tak len dufam ze si raz nekupis to moje...

To si napísal veľmi pekne :D

Ja som našiel napr. na skodateile.cz, vyzerá to byť nové.

Ale to sú všetko tie RCD501, teda superbovské vyhotovenie, čo by mi tam pasovalo iba s Navi rámčekom :( a ten teda fakt neviem zohnať..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

panove netusite jak dlouho se deska realne ceka na Yetiho? V salonu mi rikali 2 - 2.5 mesice coz mi prijde dost.. .:(

P.

položil jsem otázku v sekci Ostatní, kde se dodací lhůta řešila dříve (objednávky duben- dodání srpen). U 1,2 dodací lhůta přesahuje 4 měsíce, u zbylých motorů info není. Asi se na tom podepsala dovolená, i když ji zkrátili ze 3 týdnů na 2 (konec června). Já jsem se dočkal po 12 týdnech ( na 1,4) .

Editováno: , autor: charlie_s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

panove netusite jak dlouho se deska realne ceka na Yetiho? V salonu mi rikali 2 - 2.5 mesice coz mi prijde dost.. .:(

P.

Já osobně jsem si objednával Yetiho 1.2 Active v polovině srpna a datum dodání je zatím poslední týden v říjnu, takže cca 2.5 měsíce. Už stříhám metr... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Normalne asi nie... po znamosti hej. Ale teroreticky by sa podla mna slo dohodnut v predajni na takomto postupe. Ja som dostal zlavu 10%...

Mám dohodnutý přesně ten samý způsob,sleva bude 17% a ještě si odečtu DPH,čili z 820 se dostanu na 567.Auto si sám nakonfiguruji a každý víkend ho budu mít doma,povinné ručení zaplatí prodejce,havarijní na pár měsíců já (cca 8 tis). Kupuji tam už 3 auto, je to rodinná firma s kvalitním servisem a oni se opravdu snaží. Napž u nové KIA Sportage by to samé šlo s 11%,to jsem zavrhl kvůli ceně i kvůli katastrofálnímu výhledu ze Sportage ven všemi směry a pocitu uvnitř

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím všechny, tak jsem Yetiho dnes dovezl domů. Je takový malý dotaz, ta MDI přípojka pro USB apod. je v loketní opěrce?

Já tam nyní mám přípojku něco jako 3,5mm jack. K tomu prodává Śkoda kabel MDI-USB.

Jen jsem se chtěl zeptat, jestli to je ten MDI port.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím všechny šťastné majitele tohodle supr auta. Mám jeden dotaz, jde zakoupit nějaký adaptér do rádia či do zapalovače, kterým bych pomocí 3,5 mm jacku připojil svůj mobil? Koupil jsem referenťáka s rádiem Blues (fakt strašný rádio) a v servisu mi řekli, že MDI připojka dodělat stojí fakt velký prachy a hlavně, že to k tomuto rádiu nejde. Pak mi nabídli, protože mám Sony rádio z předchozího auta (to je nebe a dudy k Blues), že mi do toho hodí rádio přípravu a bude mě to stát 2.500,-Kč. Tak mě napadlo, jestli není ještě jiná alternativa...Dík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny šťastné majitele tohodle supr auta. Mám jeden dotaz, jde zakoupit nějaký adaptér do rádia či do zapalovače, kterým bych pomocí 3,5 mm jacku připojil svůj mobil? Koupil jsem referenťáka s rádiem Blues (fakt strašný rádio) a v servisu mi řekli, že MDI připojka dodělat stojí fakt velký prachy a hlavně, že to k tomuto rádiu nejde. Pak mi nabídli, protože mám Sony rádio z předchozího auta (to je nebe a dudy k Blues), že mi do toho hodí rádio přípravu a bude mě to stát 2.500,-Kč. Tak mě napadlo, jestli není ještě jiná alternativa...Dík za info.

Používám Xcarlink v Alfa Romeo, ale mají i pro Škodovku - umožňuje připojit přes 3,5 jack nebo ajpod/ajfoun (případně existují i verze pro USB), nabíjí se to, ovládá se to pak přes rádio - pohoda... Montáž ti provede kdokoliv, kdo umí vysunout rádio, dozadu nacpat konekrot a vyvést ho někde zpod palubky... www.xcarlink.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...