Přejít na obsah

Yeti


Leftfield

Doporučené příspěvky

KIA Soul se mi fakt líbí, vůbec se u mě Kia těší čím dál větší oblibě a zájmu.....jinak SUV Yeti bude a už brzy a moc se na něj těším, myslim že to bude opravdu první auto, který nebude tak stereotipní jako ostatní modely.

Jj, souhlasím s tebou.Akorát by mně zajímalo jaké nařízené změny se u yetiho ukážou??nevíte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli myslíš novou hondu CRV tak kolem mega... podle motoru a výbavy. Max. kolem 1200 000

tak tak, v podstatě mega, ale s 2.2 CDTi, xeny, v kůži, navi, tempomat adaptivní (čidla vpředu), komplet elektrika, esp, hliníkáče 18´´, dvouzonovka klima, panorama střecha a spostu jiného

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, souhlasím s tebou.Akorát by mně zajímalo jaké nařízené změny se u yetiho ukážou??nevíte někdo?

Design bude podobný FII a Romu.Základní motorizace bude 1.2 HTP 44Kw, 4x4 bude za příplatek 150 000Kč, zvýšený podvozek za příplatek 80 000Kč, kola 13 palců-větší za příplatek. :palec2: Zadní sedačky a sedadlo spolujezdce až od výbavy STYLE. :smich: :smich:

Však oni "fašisti" z Wolfsburgu něco vymyslí, aby to příliš nekonkurovalo koncernovým bratříčkům a sestřičkám lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yeti se bude oproti konceptu lišit velikostí, jelikož koncept je na malinké platformě fábky, kdežto finální verze je na platformě OII, resp. Tiguanu. Vzhledově by mohl s fábkou korespondovat v oblasti střechy, která by zase mohla jakoby viset na zadním slupku, zatímco přední je černý a okna tvoří spojitou plochu, to je teď evidentně Škoda styl. Velikostí se bude dosti podobat již zmíněnému Tiguanu, jehož to bude defakto brácha.

btw, nemyslím, že by se VW musel bát konkurence, když Tiguan je tak žádaný, že nestačí ani zdaleka uspokojovat poptávku, tudíž Yeti bude spíš vítaná posila ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yeti se bude oproti konceptu lišit velikostí, jelikož koncept je na malinké platformě fábky, kdežto finální verze je na platformě OII, resp. Tiguanu. Vzhledově by mohl s fábkou korespondovat v oblasti střechy, která by zase mohla jakoby viset na zadním slupku, zatímco přední je černý a okna tvoří spojitou plochu, to je teď evidentně Škoda styl. Velikostí se bude dosti podobat již zmíněnému Tiguanu, jehož to bude defakto brácha.

btw, nemyslím, že by se VW musel bát konkurence, když Tiguan je tak žádaný, že nestačí ani zdaleka uspokojovat poptávku, tudíž Yeti bude spíš vítaná posila ;)

Tak to je krásný...taky se na yetýska moc těším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yeti se bude oproti konceptu lišit velikostí, jelikož koncept je na malinké platformě fábky, kdežto finální verze je na platformě OII, resp. Tiguanu. Vzhledově by mohl s fábkou korespondovat v oblasti střechy, která by zase mohla jakoby viset na zadním slupku, zatímco přední je černý a okna tvoří spojitou plochu, to je teď evidentně Škoda styl. Velikostí se bude dosti podobat již zmíněnému Tiguanu, jehož to bude defakto brácha.

btw, nemyslím, že by se VW musel bát konkurence, když Tiguan je tak žádaný, že nestačí ani zdaleka uspokojovat poptávku, tudíž Yeti bude spíš vítaná posila ;)

Tak to jsem rád, že Yeti bude velikostně jako Tiguan. Zrovna nedávno jsem někde viděl rozměry Yetiho konceptu. Docela nemile mě překvapilo, že byl ještě o nějakých tuším 10 cm kratší než Fabie 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Tím chcete naznačit, že premiéra Yetiho bude už na podzim v Paříži? Ten odkaz na článek v britském Autocaru jsem sem dal schválně, pze česká media si toho nedokázala za celý týden všimnout, nicméně i mě přijde jako blbost, aby se premiéra konala už v Londýně. Nicméně i Paříž mi přijde brzo. Tam má být facelift Octavie a Yeti až v Ženevě 09 ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...