Přejít na obsah

Yeti


Leftfield

Doporučené příspěvky

Tak Škodovka toho má teď IMHO povícero...facelift OII, Yeti, SIIC, možná nějakej další scout, LaK nebo RS...no a jestli bude facelift FII už někdy kolem 2010, jak se spekulovalo, případně nějaký to velký MPV anebo naopak miniauto, tak je možný, že se všechno malinko urychlí :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Škodovka toho má teď IMHO povícero...facelift OII, Yeti, SIIC, možná nějakej další scout, LaK nebo RS...no a jestli bude facelift FII už někdy kolem 2010, jak se spekulovalo, případně nějaký to velký MPV anebo naopak miniauto, tak je možný, že se všechno malinko urychlí :prc:

To by bylo fajn....fabia potřebuje facelift už ted si myslím, ale jako neni tak špatna si myslím.Taky jsem četzl žer yeti by měl dostat funkci Stop and Start.A viděly jste už tu ošklivou Kiu Soul???Zadní světla alá Roomster, sloupek zatmavenej jej to je hruza.

post-14485-1211528183_thumb.jpg

Editováno: , autor: unuc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím chcete naznačit, že premiéra Yetiho bude už na podzim v Paříži? Ten odkaz na článek v britském Autocaru jsem sem dal schválně, pze česká media si toho nedokázala za celý týden všimnout, nicméně i mě přijde jako blbost, aby se premiéra konala už v Londýně. Nicméně i Paříž mi přijde brzo. Tam má být facelift Octavie a Yeti až v Ženevě 09 ne?

Hoši co já vím tak Škodovka chce už v roce 2009 vyrobit 13000 kusů typu A-SUV (Yetti). Čili bych to viděl určitě na podzim. Jestli to teda nezmění. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale však já si přečetl že je to KIA, právě se ptám kdo to mohl vytvořit. Ty přední zalomené A sloupky jsou u fábule a roomu elegantní, ale toto vypadá jak vyklepané po bariérové zkoušce :) tlustý, hranatý, špekatý-prostě hnůůůůůůůůsnýýýýý

Tak to se ti omlouvám, moje chyba...no je to hnus všetsko alá škoda auto většina věcí bych aspon řekl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

The Skoda Yeti SUV, which makes it public debut at the London motor show in July, will also be available with a two-wheel drive transmission.

The car is built on a platform closely related to the Volkswagen Tiguan and uses similar engines and four-wheel-drive technology.

But it was not known until now that it would also have a more efficient, front-wheel-drive option, pitching it directly against the successful Nissan Qashqai and Fiat Sedici.

The Skoda Yeti was originally conceived for eastern European markets, but Skoda now wnats to sell it in western Europe as well.

zdroj: Autocar GB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by bylo fajn....fabia potřebuje facelift už ted si myslím, ale jako neni tak špatna si myslím.Taky jsem četzl žer yeti by měl dostat funkci Stop and Start.A viděly jste už tu ošklivou Kiu Soul???Zadní světla alá Roomster, sloupek zatmavenej jej to je hruza.

co je na tom za hruzu? vzdyt je to normalne vypadajici auto, me se docela libi

kdyz vylezla fabina tak jsme se skodovky zastavaly ze nekopiruje swifta a ted budem nadavat KII, kdo chce nadavat Kii tak at si rovnou smlsne i na skodovce aby to bylo fér

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je na tom za hruzu? vzdyt je to normalne vypadajici auto, me se docela libi

kdyz vylezla fabina tak jsme se skodovky zastavaly ze nekopiruje swifta a ted budem nadavat KII, kdo chce nadavat Kii tak at si rovnou smlsne i na skodovce aby to bylo fér

Jsem rád že yeti bude tak brzy.Jen by mě zajímalo jak bude vypadat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád že yeti bude tak brzy.Jen by mě zajímalo jak bude vypadat...

Navod na YETIho

Vem Kus Fabia II

Vem Kus Touareg

Vem Kus Octavia II

Vsechno zamichej. A nechej otestovat.

Pridej oblejsi tvary

Hod na to nejakou barvu

A dej to lidem na rok na testovani.

Oprav vady a znovu to dej lidem na testovani

Dolad posledni mouchy a prodavej jeste dva az tri roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navod na YETIho

Vem Kus Fabia II

Vem Kus Touareg

Vem Kus Octavia II

Vsechno zamichej. A nechej otestovat.

Pridej oblejsi tvary

Hod na to nejakou barvu

A dej to lidem na rok na testovani.

Oprav vady a znovu to dej lidem na testovani

Dolad posledni mouchy a prodavej jeste dva az tri roky.

Co bude mit z Touarega ? Maximalne koberecky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...