Přejít na obsah

Octavia 1.4 16V 55 kW


honza007

Doporučené příspěvky

OK,díky. To co jsem si přečetl stačilo k tomu abych poznal že to co jsem tušil je asi pravda.....To bude mít asi stejný kvality jako Roomster s 1.2 motorem :p

Jo jenze Roomster je ralativne lehke auto oproti ochcafce :-) Myslim ze by ta 1,2 HTP mozna tehle 1,4 nalozila :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK,díky. To co jsem si přečetl stačilo k tomu abych poznal že to co jsem tušil je asi pravda.....To bude mít asi stejný kvality jako Roomster s 1.2 motorem  :p

Jo jenze Roomster je ralativne lehke auto oproti ochcafce :-) Myslim ze by ta 1,2 HTP mozna tehle 1,4 nalozila :-)

kolik ma roomste kg?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK,díky. To co jsem si přečetl stačilo k tomu abych poznal že to co jsem tušil je asi pravda.....To bude mít asi stejný kvality jako Roomster s 1.2 motorem  :p

Jo jenze Roomster je ralativne lehke auto oproti ochcafce :-) Myslim ze by ta 1,2 HTP mozna tehle 1,4 nalozila :-)

kolik ma roomste kg?

Roomster ma pohotovostni hmotnost 1150 - 1260 kg podle motorizace. Porovnani motoru pro nej, je ve Svete motoru 24/2006.

HM 1,6 / 74

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK,díky. To co jsem si přečetl stačilo k tomu abych poznal že to co jsem tušil je asi pravda.....To bude mít asi stejný kvality jako Roomster s 1.2 motorem  :p

Jo jenze Roomster je ralativne lehke auto oproti ochcafce :-) Myslim ze by ta 1,2 HTP mozna tehle 1,4 nalozila :-)

kolik ma roomste kg?

Roomster ma pohotovostni hmotnost 1150 - 1260 kg podle motorizace. Porovnani motoru pro nej, je ve Svete motoru 24/2006.

HM 1,6 / 74

no tak to teda neni o moc lehci nez octavie to sem si presne myslel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedáno jsem s ní jezdil. Má kratší kvalty. Do města dostačující. Na dálnice je to už horší. Podle mě i 1,6 není žádnej zázrak. Spotřeba po městě (standartní jízda) cca 8 litrů. S 1.6 mám podobnou spotřebu.

toť můj dojem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...

Zdarek... Pred mesicem jsem se stal vlastnikem... Take jsem vahal a dost pochyboval o pomeru vykonu k vaze... Ale byl jsem mile prekvapen.. Jde za plynem a z vahou nema vetsi problemy... I spotreba je kolem sesti litru pokud nemas drevenou nohu... Ale je to dovoz a i pres to, ze jsem po koupi vymenil olej, filtry, spojku a udelal rozvody.. Tak se mi vcera rozsvitilo mazani.. Hladina dobra.. Tak ze bud snimac tlaku oleje nebo vymackane saly na klice... Na to tyhle motory docela trpi.. Ale jak jssm psal byl jsem mile prekvapen..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...