Přejít na obsah

DISKUZNÍ PROSTOR K SOUTĚŽI FABIA 2010


Doporučené příspěvky

Jindro ono si nevybereš ;) vždycky někdo bude "zaujatej" (ať už porota, nebo kamarádi) ....já bych to nechal tak, že co člověk to jeden hlas a nazdar.....nejsme na Tuning Cupu :) PS: je snad jedno jestli si zanadáváme na ty 3 členy poroty, nebo na Fabku co bude první, že je to jen díky kamarádíčkům....jsme "čecháčci" a to ne@sereš lol

já jsem pro klasický hlasování a favorit je jasnej kol5:palec2:

post-25532-052315400 1286356913_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jindro ono si nevybereš ;) vždycky někdo bude "zaujatej" (ať už porota, nebo kamarádi) ....já bych to nechal tak, že co člověk to jeden hlas a nazdar.....nejsme na Tuning Cupu :) PS: je snad jedno jestli si zanadáváme na ty 3 členy poroty, nebo na Fabku co bude první, že je to jen díky kamarádíčkům....jsme "čecháčci" a to ne@sereš lol

já jsem pro klasický hlasování a favorit je jasnej kol5  :palec2:

no je to možny Honzo ale u klasickýho hlasování to je stoprocentní :-)))))........koukám že máme oba oba vkus na he"S"ký" káry :-)))))  idealní porotci by jsme byli :-))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych byl pro co člověk, to hlas :palec2:

Ale předem upozorňuji, že ZDE NENÍ ŽÁDNÁ POROTA a když to řeknu hodně jednoduše, záleží hlavně na tom, kdo pro své auto sežene co možná nejvíce hlasujících. Tak že může vyhrát naprostá seriovka nebo Fabča před šrotem.

Proto by soutěžící neměli podcenit tak zvanou PŘEDVOLEBNÍ - PŘEDHLASOVACÍ KAMPAŇ :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo nebo máte někdo jinej návrh.

možná by nemuselo být špatný, aby udělalo téma, do kterýho každý vloží svůj příspěvěk s hlasem pro jedno auto a v zamčeném příspěvku by se připisovali hlasy k příslušným členům a vedle by se vypisovali členové kteří už hlasovali, aby se předešlo hádkám - něco na způsob black a whitw list v bazaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec pánové,

tak právě začínám přemýšlet s jakým autem soutěžit:) jedna varianta je vytahnout fotku starýho(měl jsem ho do 06/2010)....ale asi to bude až s tím novým co jsem včera převzal....bude se muset fotit.... lol ...do 31/12/2010 času dost

Lukne šel bych do soutěže s novým ;) i tak to bude krasavice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...