Přejít na obsah

DISKUZNÍ PROSTOR K SOUTĚŽI FABIA 2010


Doporučené příspěvky

;) Tak mu dej hlas ;)

Kocimu se omlouvám,nevím jak mi mohl z hlasovaciho sys. vypadnout,nicméně dodán a má ještě přes měsic na uspěch. :palec2:

Jen podotýkám, že hlasování bylo uděláno správně. K.O.C.I měl dříve přezdívku Fousky. Ale asi se mu nelíbil stav hlasování a změnil si nick :-) Tudíž je tam v anketě nyní Fousky alias K.O.C.I. dvakrát a má celkem 8 hlasů...

P.S. Moc nechápu, proč si někdo mění nick. TO je funkce na tomto foru taky dosti zbytečná a akorát dělá zmatek ve členech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si dělejte prdel z někoho jinyho kociho mažu bude soutěžit pod fousky.Kubrt jsem rád že se bavíš.

To je takovej problém mi napsat SZ že mám novej nick,není nic jednodužšiho a přepíšu to.

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si dělejte prdel z někoho jinyho kociho mažu bude soutěžit pod fousky.Kubrt jsem rád že se bavíš.

Hele, to neměla být žádná prdel. Myslel jsem to dobře, tím že jsem tě obhájil, žes hlasování udělal dobře. Fousky v tom dělá bordel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, moc se omlouvám, že jsem v tom, jak teďka tady čtu bordel. Vůbec mi to nedošlo, že sem se měl někomu ozvat či to sem napsat, že jsem si nechal změnit nick. Takže ještě jednou sorry pánové :worthy:doh a omlouvám se hlavně člověku, který má tuhle super soutěž na starost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Souhlasím,bohužel musela nastat drobná uprava pravidel,

1)Plaketek které maji finalisté obdržet je 8 což už bylo avizováno dřive a při posledních upravách pravidel jsem zapoměl snižit počet finalistu na 8,takže by dva nic nedostaly což se mi nezdálo moc fér.

2)Jsem zbytek soutěžícich předčasně(omylem) vymazal a tak ty dva zbyvající už nemužu dodat.

3)poučení na další ročník ohledně pravidel a postupu práce s PC :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...