Přejít na obsah

DISKUZNÍ PROSTOR K SOUTĚŽI FABIA 2010


Doporučené příspěvky

to nevim jestli cena utěchy ale vítěz mi může umejt auto .-)))))))............................tak nic prdim nato ven už mě nikdo nedostane před chvili jsem dorazil domu a ted se už nahřejvam u krbovek :-),dneska jsem byl donucenej jít na novyho heeerýho plotra a větší bejkarnu jsem neviděl.dokonce jsem si u toho trochu schrupnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom dodatek k pravidlum,oceněno plaketkou bude 8 postupujicich,hlasovat by mělo jit pouze každému jednou,pokud by měl někdo problémy to napište sem a bude to řešeno,příjemné hlasování. :)

Ještě k adminum,možná by to chtělo nějak vyvěsit,aby hlasovalo co nejvíc lidí. :help:

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtělo to udělat, aby se nedalo hlasovat pro svoje, ale snad tady nikdo takovej nebude :D

jááák nebude...co si sám neudělám to nemám, takže jasný že bod pro pana kibiho lol kecám, mám tajnýho favorita a tím pádem odhlasováno :palec2:

Vlasta: musí se nechat, že soutěž je hodně zazděná...dát jí kamkoliv jinam, tak jde vidět lépe...zde si odhlasujou max Fabiáři a to ještě ty nejskalnější (= ti co to najdou :D ) chtělo by to trochu vyvěsit :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak snad je tato sekce dostatečně zviditelněna, nebo jste si to představovaly jinak???

Pokud se pletu, tak prosím o opravu, ale já tu soutěž (to téma) vidím pouze v sekci Vaše Fabia, takže si myslím, že to moc lidí nenajde... Kdyby to třeba šlo udělat jako oznámení, které bude někde na titulní stránce fora, tak by to bylo lepší... Ale to jest jen můj názor, nechci se do toho nějak adminům motat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se pletu, tak prosím o opravu, ale já tu soutěž (to téma) vidím pouze v sekci Vaše Fabia, takže si myslím, že to moc lidí nenajde... Kdyby to třeba šlo udělat jako oznámení, které bude někde na titulní stránce fora, tak by to bylo lepší... Ale to jest jen můj názor, nechci se do toho nějak adminům motat :-)

jo tohle téma máš na mysli, to je jen u sekce vaše auta Fl a u Fll a R

zkusím popřemýšlet zda by nebylo do věco dát třeba jedno téma do novinek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...