Přejít na obsah

DISKUZNÍ PROSTOR K SOUTĚŽI FABIA 2010


Doporučené příspěvky

a zrzavýýý zrzavýýý ty já mám nejradši :D sektíky, vínečka, šampáňa, kaviárek, humříky...čoveče z tebe je snob jak vyšitej :kuk::p:smich: držel jsem - je odhlasováno, tak končím :D, to víš jeden hlas od tebe...druhý odemne...takže dva jsou doma :smich: kecám, zas tak sebestřetnej nejsem lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej to úplně na začatek...k čemu je na úvodní strance 2x odkaz butik????? úplně na h...o, podle mě by stačil jeden a misto druhyho může bejt "soutěž" + nějakej echtovní zvýraznovač a jeto ... :smich:

tato lišta není ještě hotová, pracuje se na finální podobě, tam to být nemůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsme to s Pticou na podmět od Standise zkoušeli a jediné na co jsme přišli, že když smažete hlas a znovu hned neodhlasujete, počet halsujících zůstává.

Když někdo odčtete hlas a dáte ukázat hlasování, je třeba poté znova zmáčnout "Smazat můj hlas" a opět se dostanete do hlasování.

Na nic víc jsme s Pticou nepřišli

Tak se snažte, hlasujte, 8 plaket je již připravených :)

post-5-0-23544500-1294526335_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj bude to tak, bohužel někdo nám v tom pořád dělá guláš :-( že se na to lidi nevy.. když chtěj hlasovat tak ať hlasujou, ale brát zpět hlas a nedát ho nikomu jinému mi přijde hloupý a ještě k tomu dělají bordel v celé soutěži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně to teda taky hlava nebere...kurňa tak snad odhlasuju a neřeším, nedělám v tom guláš, nebo snad nevymejšim strategie :doh ...to tu za chvilku dopadne jak v nějaký státní zakázce lol to mazání hlasu by dle mne ani být nemuselo...hlasování je vždy, když už je výběr aut uzavřeno = počet aut se nezvyšuje, nové nepřibívají, není proto přeci třeba aby hlasující mazal svůj hlas....pokud chce hlasovat, vybere si favorita odhlasuje a The End...když hlasovat nechce, nemusí.....tímto to spěje jen k bordelu v hlasování a strategiim, což mi příjde škoda, protože já to beru jako oddechovou soutěž, kdy lidi mají nezaujatě ocenit práci a snažení na autě....ale jen můj názor

PS: asi naverbuju celou rodinu, ať si dá každej nick a odhlasuje :w00t1::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...