Přejít na obsah

Ucpávky prahů chybí


StandaOctavia2000

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.

Před asi 4-mi měsíci jsem koupil Fabii z.roku. 12/1999.

Teď jsem se dostal poprvé pod auto a zjistil že mi tam chybí některé ty plastové ucpávky (ty za prahama).

Dost mě to vylekalo protože je mi jasné že tam mohl všechen bordel a hlavně voda.

Taky když jsem tam strčil prst, tak jsem vyšťoural nějaké bahno a prach zevnitř prahu .

Co s tím ???

Nechci aby mi tam tekla voda při dešti.

Chtěl jsem tam nastříkat původně Resistin ML. Ale můžu to udělat na ten prach ???

Ale ten ven nedostanu.

Co mám dělat ???

Co by jste s tím dělali Vy ???

Otevřené to nechat nechci, určitě by tomu v zimě sůl neprospěla.

Díky za každou radu. Standa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže vyplavit vodou ?

Mám problém v tom že garáž nemám, parkuji na ulici , tak když to někde vystříkám vodou uschne to asi za dost dlouho. Už je dost chladno.

Taky to nebudu moci vystříkat rezistinem , protože ten se má aplikovat od 15 do 25 stupňů celsia.

Ještě dotaz :

Měl bych opravit - natřít ty kraje těch děr ? - trochu reznou.

Nemůže ta voda až ji budu napouštět do prahu někam natéct kde by zůstala ? Vím že tam taky teklo když jsem jel třeba v dešti ale asi ne tolik jako z hadice.

Jinak nebude tedy vzhledem k teplotám lepší to jen zazátkovat a udělat to příští rok až bude teplo ?

Přidávám foto.post-18204-092144000 1286742823_thumb.jppost-18204-037064500 1286742665_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...