Přejít na obsah

Mlhovky Fabia RS / denní svícení


lukas513

Doporučené příspěvky

Tak toto ma zaujima tato tema tu planujem ze si dam denky F2rs ale sem fakt s teho jelen mam face naraznik takze ti denky se rozeberu a precvakne sa ten zadok do mojej mlhovky ?a je to uchcešny vyreseno ?a dal mne zaujma ta eletrika s teho som blb je jasny ze ti konektory se musi vymenit na 3pinovy ale na povodnu kabelaz k hmlovkam nie?a vlastne to tam nacvaknem ten konektor a uz to ide ?alebo je tam neco treba prepajat?kde?alebo sa musi tahat nejaka nova kabelaz?a co potom ked zapnem hmlovky na vypinaci budu svietit denky ?moze mi tu nekdo po lopate povedane ako to funguje a jako sa to zapaja a tak dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak pozicky nenapoj :) napoj len 2 a 3 pin na denne svietenie. Ja som to tak napojil lebo mam pocit ze kazdy by sa zbytocne vypytoval ze preco to svieti .. (ako ked som mal Corner hmlovky ,stale mi hovorili ze mi nejde jedna hmlovka :feve:)

Editováno: , autor: Arts
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Standis: uz se ti to povedlo predelat? Mam taky stary model s hranatymi mlhovkami a uz jsem dokonce potkal jednu fabii, ktera takhle svitila akorat jsem nevedel odkad vzali ty 4 diodovy svetla,tak po precteni tohodle clanku uz vim.Bohuzel jsem to jeste nikde nevidel na stojicim aute,abych to mohl aspon nafotit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cavte tak som bol v skodovke ze potrebujem zapojit tieto svetla pre dene svietenie a ma primaci technik vysmal ze ci sem normalny ze sa to neda ze to je iny princip ze vraj ma f2rs nejake riadacie jednotky a ze s vypinacom to nema nic spolocne ze aj keby to islo co som ho presvedcoval ze ide lebop osobne som videl u domina tak povedal ze to je na vyhorenie auta ze su to zuasahy do eletriky a poslali ma kade lahsie tak ale sem si skoro istei ze su to magory a ide to bez problemov v podstate ze vraj sa prepinuje len konektry a v ovladaci nejake kabliky a to je vsetko tak som im to tvrdil a oni ma vyrehotali ze sem blb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

V strědu mě zastavili policisté v olomouci jak je škoda auto Fromer, Dobrý den pane řidiči, řidičský a technický průkaz a vystupte si z auta. Tak jsem jim dal doklady a povidá bylo po 8 ráno, pane řidiči myslím si že ještě není tak šero aby ste svítil z denním svícením,( mám z FII a zapojeno denní na parkovačky). Říká pokud vám fungují potkávací světla přepněte si tak jsem přepl a jám tam Hid výbojky, tet stojíme před autem a říkám si to je v háji a říká pane řidiči, říkám si světla asi, a ono nic ještě nám dýchnete do přístroje a můžete jed. Takže v pohodě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...