Přejít na obsah

"SMOLAŘ ROKU 2010"


Doporučené příspěvky

No.. myslim že tě trumfnu... včera mi ukradly ještě alu kola ze sklepa aggressive.gif

takže součet z celého roku?

Zkrácená dovolená ze zdravotních důvodů,krádež RS,které jsem vlastnil cca 3 měsíce a včera ty kola a to ještě neni konec roku 104.gif,tak hlasujte kdo má víc smůly?fever.gif

post-30979-007154800 1287145785_thumb.jp

Editováno: , autor: azriel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

No.. myslim že tě trumfnu... včera mi ukradly ještě alu kola ze sklepa aggressive.gif

takže součet z celého roku?

Zkrácená dovolená ze zdravotních důvodů,krádež RS,které jsem vlastnil cca 3 měsíce a včera ty kola a to ještě neni konec roku 104.gif,tak hlasujte kdo má víc smůly?fever.gif

post-30979-007154800 1287145785_thumb.jp

to je focené u Ledče nad Sázavou že.... :-) za krádeže by měli sekat ruce... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice nejde o mne,ale dnes jsem po čase kecal s kámošem(muj servis)a taky docela vydařenej rok.

1)v květnu ukradena červená OI 1.9TDI velmi pěkny vozitko

2)do servisu objednaná vyvažovačka cca60tis složena záloha a od té doby neberou telefony a nebo slibujou,že v pátek(ale neřeknou kterej)

3)objednávka z internetu zaplaceno po rozbalení neuplná dodávka.

Takže docela uspěšnej rok. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky hezký...

mimobočko:

scudík je policií odložen a škodná částka z 200tis ponížena na 140tis. nějakym dementnim znalcem,na tohle čas maj.Mě ale nezajímá odhad .. já mam škodu 200 tis a na vše mam doklad.Bohužel mi bylo řečeno strážníkem a že proč mě to trápý,když to auto stejně nenajdou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No ještě výborná věc je onemocnět takovoudle mrchou na dovolené kde si letadlem. Ještě že jsem měl cestovní pojištění. Náklady na léky, ošetření a prodloužení pobytu byly kolem 35 000.

jj, ono to cestovní ppojištění je k něčemu dobrý ;) a ještě dostat neštovice, doufám, že je už nedostanu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak snad neni jeste pozde se zucastnit :) nejsem na tom sice tak hrozne jako vy ale vzhledem k tomu ze jsem student a mi sponzori jsou rodice tak i pro me to bylo spatny..

Jeden den jsem jel s pritelkyni domu a v zatacce v zime na naledi jsem to asi 20k/h napalil bokem do plotu.

Par dni po tom jsem na vysokem snehu ve kterem bylo ukryte zabradli prorazil zadni naraznik a jeste aby toho nebylo malo tak par minut po tom mi ridic v protismeru urazil zrcatko a to rozbilo okno u ridice .. samozrejme ujel :aggressive:

No vypadam jako nejvetsi silnicni hovado :feve: vse se to stalo minulou zimu..za mesic vydelane asi 30000 navic pri oprave v servise vlastni vinou rozbili i celni sklo :smich: a radeji o tom nic nerekli az jsem to zjistil podle datumu ze je nove :) Vyhrat nevyhraju ale soucitim se vsemi kterym auto ukradli a nebo jim ho kdokoliv nejak poskodil. Svet je hrozny a bude jeste horsi. :feve:

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možem sa prihlasiť i ja??

i ked moje štastie v nešťasti sa stalo v roku 2009.. ale predtym nebola taka anketa. ked sa možem prihlasiť i ja tak sem hned dam 2 foto.. ked nie... možte ma vymazať.

No nevím, tvůj příběh jsem si četl, ale jako smůla mi to nepřipadá.Vidím to takhle - nějakej debil v Golfu se ti hodnou chvíli lepil na zadek - tak to tam píšeš - a tak sis řekl, že mu ukážeš, že ten nejsportovnější "wagen" je Superb. Pak ti došlo, že to tak není a rozhodl si se ho v zatáčce ve 130 km/h /to údajně naměřila policie, možná to bylo i víc/ pustit před sebe. Podle toho, že tam byl nějaký hrbol a na krajnici štěrk to byla asi okreska a na Slovensku máte stejné rychlostní limity jako u nás - tedy 90 km/h. Takže si to tam smažil o nějakých 40 km/h víc. Podle mě sis o to tak trochu říkal.

Každopádně, hlavně že to dopadlo jakš takš dobře a že to neodnesl někdo, kdo s tím neměl nic společného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...