Přejít na obsah

Jindrův Coffe shop


Standis

Doporučené příspěvky

no co tu člověk zas nenajde....coffe shop tam jsou ty rastamani (čti vyhulenci) ne?  :kuk:  lol

Jindro vydíš se v něm? :D

Jaky rastamani Jene????   neznamená cofee kafe?? :smich:

no zrovna včera jsem s herečkou vyrazil na kafičko do takovyho zaplivanyho motorestu no piju kafe najednou od vedlejšího stolu se otočí slečna a prej jestli nevadí že si zapalí????klepu si na čelo řikam proč by nemohla a ona že ale travu... :smich:...odpovim stejně rychle dopíjime kafe a urychlene opouštíme podník.... :smich:

Se z Vás .... už zase chlastaj a jinak se sjižděj jinde.To tu hospodu zamnkněte páč tak chodíme 4-5 a sem budem chodit 2-3.

no ja to standovi řikal at neblbne .....  ted sem nakouk do hospody a tam se pposledních pár stranek choděj jenom zdravit tak si řikam že to tam asi taky není uplně to praví ořechový

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravě a za 14dní ktery jsem měl puvodně v planu že je přehodim už bude sakra kosa a to by se mi nechtělo vubec......

tak uvidim v jednu jedem do města tak až se vratim tak se na to vrhnu ....no a zejtra ještě přezout tatovi kdyby měl aspon normalní auto ale vozidlo s p..ou na kapotě od žabožroutu nemusim..... :smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se z Vás .... už zase chlastaj a jinak se sjižděj jinde.To tu hospodu zamnkněte páč tak chodíme 4-5 a sem budem chodit 2-3.

neboj, toto je jen z nostalgie k Jindrovi, aby měl prostor na vyjádření, časem to taky upadne

Jaky rastamani Jene???? neznamená cofee kafe?? :smich:

no zrovna včera jsem s herečkou vyrazil na kafičko do takovyho zaplivanyho motorestu no piju kafe najednou od vedlejšího stolu se otočí slečna a prej jestli nevadí že si zapalí????klepu si na čelo řikam proč by nemohla a ona že ale travu... :smich:...odpovim stejně rychle dopíjime kafe a urychlene opouštíme podník.... :smich:

no ja to standovi řikal at neblbne ..... ted sem nakouk do hospody a tam se pposledních pár stranek choděj jenom zdravit tak si řikam že to tam asi taky není uplně to praví ořechový

zajímavá story, jen jestli nekecáš a ta slečna nebyla náhodou pani a ještě ke všemu herečka :smich:

Jindro coffee shop je i něco jinýho http://cs.wikipedia....iki/Coffee_shop :smich: :smich:

Jinak je fakt, že ty hospody tu nějak zanikaj, každej na to sere :D

spíš bych to viděl, že není už tolik času tam chodit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stando at se probadnu do vychodního německa jestli lžu..... :)..... herečka to nebyla byla to celkem hezka mladá slečna až sem se divil že taková mlada s růžovou neproch...ou buchtou má takový zajmy.seděla tam s ní partička týýnejdžrůůů a podezřele vesele se bavily.... :smich:

jaka nostalgie???jen jestli to není provokace! :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravě a za 14dní ktery jsem měl puvodně v planu že je přehodim už bude sakra kosa a to by se mi nechtělo vubec......

tak uvidim v jednu jedem do města tak až se vratim tak se na to vrhnu ....no a zejtra ještě přezout tatovi kdyby měl aspon normalní auto ale vozidlo s p..ou na kapotě od žabožroutu nemusim..... :smich::smich::smich::smich:

Když nezačne odpoledne chcát, tak se do toho taky pustím.

No ale tak kola jsou všude stejný :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 ja bych taky počkal ale autem jezdí i herečka a ta má  takovej ten ženskej styl jízdy...  :smich:..... a ty letnaky co tam mam ted už maj svojí slavu za sebou a kdyby mě stopli cajti tak si asi nechaj i techničak :-) minule jsem jel z noční bylo kolem -2 tak holt opět budu obdivovat krasy plechačů s poklicema.....  :smich:  :smich:  :smich:  :smich:  :smich:

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...