Přejít na obsah

Columbus RNS 510 - mapy


Peli1

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

nevím jak se to pozná a nemyslím si, že existuje víc verzí map... mě jde všechno a nemyslím si že mám nejnovější fw, je to Columbus orig. z fabriky v autě r.v. 2009 a nemá hlasové ovládání navigace, ještě jsem neměl čas si nechat přehrát fw, mám jen odblok videa a servisního menu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj,

mám Colomba s FW 2664, mapy mám 7376. Jsou tedy nějaké novější? Popřípadě, když je tam nahraji, o co přijdu? Momentálně mi fungují POI, ale hlasové ovládání a traffic nikoli.. Aby mi s novými mapami fungovalo vše, tak se musí koupit nová gateway a nakódovat? Jde mi hlavně o traffic!

Děkuji.

Editováno: , autor: Sepulnation
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, ale o pár postů výš jsi psal, že při nahrání nových map na fw 266x nepůjdou poi, a jestli jsem to teda dobře pochopil, tak abych mohl mít nové mapy s funkčními poi, traffic a hlas. ovládáním, musel aktualizovat fw na novější a jelikož mám fw 2664(pravděpodobně upravený na před face oct.), tak bych musel zároveň nainstalovat novější gateway připravenou na novější fw. Doufám, že pochopíš, co jsem tím chtěl říci. :-D

Je to tak? :-)

Editováno: , autor: Sepulnation
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super zprávy. Díky moc za info. :-) Koukám, že ty mý 7673 jsou nejnovější.... Nevím jestli se mi kvůli TMC vyplatí sosat nějakou jinou verzi 7673....

Ještě jednou díky za info.

ty už máš správnou gateway! nepotřebuješ novější! můžeš dát jakýkoliv fw! a upravit komunikaci pro mf volant a maxidot. fw 2664 umí hlasové ovládání, musí být aktivní a připojen mikrofon! a TMC ti nefunguje protože máš špatné mapy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Chtel bych se zeptat zda nekdo ma zkusenost s mapama VW RNS510 Eastern Europe V.8 (7691/7693). Na netu je info, ze funguje POI i TMC s jakoukoli verzi fw.

Mam verzi Columba 1164, tak jen abych si neprehral puvodni mapy a pak mi to treba nefungovalo.

Lze to overit tak, ze to spustim jen z DVD (docasne pouzit) a tim overim TMC i POI?

Editováno: , autor: OctaviaLUB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem z toho zmatenej. Dle informaci na forech mi u novych map nemelo fungovat s firmwarem 1164 ktery mam v navigaci POI a TMC, ale kdyz dam docasne pouzit, a mapy nenahraju na HDD, tak se mi normalne POI i TMC bez jakychkoli zadrhelu dari zobrazit a pouzivat. Nevim tedy zda je schopna navigace tyto funkce pouzivat ze starsich map co jsou na HDD a pritom cestu nacitat z DVD v mechanice, nebo to proste funguje i s fw 1164.

Chci se tedy zeptat zda kdyz nahraju mapy na HDD, tak to bude fungovat, nebo je mozne, ze premaznutim starsich map ztratim POI a TMC do te doby nez prehraju fw (do cehoz se mi osobne moc nechce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

nazdar, mam dotaz: moj Columbus (model 2011) ma FW 2844 a mapy East Europe 7073 (myslim ze je to verzia 6.1).

1) na aku verziu map mozem upgradovat, ak ponecham tento FW?, kde mapy stiahnut?

2) je treba upgradovat FW, alebo 2844 je OK? Ak treba, na aky a ake mapy k nemu?

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předface Scout 12/2008.

Popřípadě další parametry: Gateway: 1K0 907 530 Q, Na Columbusovi je napsáno: HW: H04 a 1Z0 035 680 A .

Zdar mam take Scouta 08/2008 na navigaci napsano 1Z0035680 A, HW:H05, SW: 1004 mapy origos byly v2.0 loni jsem si pujcil origo DVD a nahral tam v7.0 uplne bez problemu, kdyz jsem mel pred mesicem auto v servise žadal jsem je o flash sw columbuse (jsou vstricni) ale pri predani mi rekli, ze jim to hlasi ze mam nejnovejsi sw...trochu divne ne? postahoval jsem take nove mapy v7.2 a z mnou vypaleneho dvd je to nechce nacist....

poradte jak to vylepsit :) a mam se shanet po nejake novejsi mape ma to cenu?

dik

Editováno: , autor: David73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...

 

Ahoj mam asi problem navigace rns510 byl tam myslim 26.80 ted je tam

Soft 4020

Kdyz jsem chtel nahrat mapy aspon v12 tak pri ukladani se neustale nahravaly dokola

V9 se ulozily a jsou tam

 

na mapach pri navigaci je trasa vyznacena cervenou namisto drive zelene to je ok ??

post-22121-0-11465200-1444722790_thumb.j

post-22121-0-67723200-1444722801_thumb.j

Editováno: , autor: vwberni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...