Přejít na obsah

Dělící mříž ve fabii combi


Alena123

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

chtěla bych vás poprosit o radu, koupila jsem si přes inzerát dělící mříž do fabie combi, ale je tu problém, je to mříž přes celou výšku auta a je umístěna na takových kolejničkách, po kterých se dá posunovat a sklopit, vůbec nevím, jak se přidělá a jestli to vůbec do naší fabie jde. Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobrý den.

Tu mříž jsem tam měl taky ale ze by tam byly kolejnice to ne.

Cela ta mříž je upevněná na opěrách zadních sedadel a je to napevno přišroubovaný.

Nahoře to je upevněný na hliníkové přechodky šroubama.

Jestli mate zajem mužu udělat nějaké fotky.

Demontované případně bych to namontoval a nafotil.

Podle výrobce má být přepážka ale schválená a zapsaná v TP, s tím se mění i kategorie vozidla na N1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj je to MTX přepážka, přestavma N1 nebo M1, Měla by být zapsaná ve velkém techničáku.

 

Ještě by jsi měl mít jedny závitový matky někde u madla k zadním sedačkám nahoře. Pokud byla jako posuvná.

 

Tahle přepážka je docela neohrabaná a zabere místo.

 

Mám přesně takovou. Je jich všude hodně.

Editováno: , autor: Combi2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MTX přestavbu mám já, ale těch matic v sedačce máš víc než já a matice ve střeše třeba nemám vůbec, mám jen nad madlama vzadu a 4 v sedačkách.

Ale mříž nemám, byla spíš na obtíž, než k užitku. A jestli vozíš psa (jiný důvod, proč chtít mříž mně nenapadá) tak stačí i nějaká textilní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

2Combi2002:

 

Ta první je rozhodně posuvná. Tu mám v autě.

Ta druhá netuším, nikdy jsem ji nikde neviděl. To IMHO není snad ani do fábie. Nesedí vůbec tvar.

Tu druhou mám doma, míval jsem ji v autě a je posuvná (možná to foto není z fábiacké přepážky, ale vizuálně je to stejné) Ten střed se překlopí a boky rozevřou na větří šířku za sedadlem řidiče a spolujezdce. Byla pevně přidělaná na zadních sedačkách.

 

Jak posouváš tu velkou? Jen mě to zajímá. Díky za odpověď.

 

Tak jsem doheldal toto:

Přepážky se vyrábějí v modifikacích:  N1 pevná, N1 posuvná a M1 posuvná

 

Homologace upravuje vozidlo N1 na nákladní či dodávkové. A M1 na vozidlo montážní.

Editováno: , autor: Combi2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ta velká se posouvá takto:

 

- Částečně sklopím sedačku

- Odšroubuji dva pojistný šrouby, co drží přepážku k sedačkám - pak jdou sedačky sklopit do roviny.

- Následně celou tu přepážku posunu po drážce dopředu. (ty čepy které v té drážce jezdí jsou vidět i na té fotce dole)

- No a jako poslední část přišroubuju ty horní úchyty do děr, co tam mám místo horních madel.

- Když mám náladu a čas, tak "rozprostřu" i ty boční desky, co mají lépe vyplnit mezeru mezi přepážkou a dveřma :)

 

Mě u té druhé přepážky nesedí moc tvar té horní mříže a taky ty boční "plechy", který relativně dost trčí bych řekl. Proto mě to přišlo takový divný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele pokud to máš na psa:

 

http://forum.skodahome.cz/topic/127562-roomster-a-klec-pro-psa-aneb-jak-voz%C3%ADte-ps%C3%AD-mil%C3%A1%C4%8Dky/

 

Taky jsem i uvažoval o origo přepážce, ale nová je cena obrovská a jetá tak ty jsou zase v dost bídném stavu a taky dost drahé. Navíc je to dost těžké.

 

Takže jsem to udělal tak, a mám to odzkoušené a je to i celkem hezké. Těch "mříží" pro psy existuje celá řada. Já preferoval kvalitu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele pokud to máš na psa:

 

http://forum.skodahome.cz/topic/127562-roomster-a-klec-pro-psa-aneb-jak-voz%C3%ADte-ps%C3%AD-mil%C3%A1%C4%8Dky/

 

Taky jsem i uvažoval o origo přepážce, ale nová je cena obrovská a jetá tak ty jsou zase v dost bídném stavu a taky dost drahé. Navíc je to dost těžké.

 

Takže jsem to udělal tak, a mám to odzkoušené a je to i celkem hezké. Těch "mříží" pro psy existuje celá řada. Já preferoval kvalitu.

Koupil jsem nakonec takovou tu origo mríž od škodovky co tu ukazoval

Combi2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 5 let později...

Dobrý den,

 

nemá prosím někdo zkušenost s montáží mříže do kufru Fabia I Combi r.v. 2002, která původně nebyla s odpočtem DPH a tudíž nemá uvnitř kufru provedenou přípravu pro montáž mříže????

 

Dá se mříž nějak namontovat dodatečně nebo je to sci-fi??? 

 

Děkuji moc za postřehy. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...