Přejít na obsah

Hlučnost a doporučení letních pneu


lancer

Doporučené příspěvky

pánové mám na vás dotaz používám na fabii pneu 195/50 r15 a pneu značky fulda,po sjetí na cca 50% vzorku dělají kravál ,že se nedá v autě vydržet,chci koupit jinou značku,poradíte jakou mate odskoušenou a vydrží tiché až do uplného sjetí díky

Edit:

O tom jaký pneu tu je mrak témat. Jak o letních tak o zimních.

Takže zde řešte jen Hlučnost!

Editováno: , autor: Luďa
O tom jaký pneu tu je mrak témat. Jak o letních tak o zimních.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

nikdo neporadí jaké používa pneu daného rozměru hlavně co se tyče spokojenosti ohledně hlučnosi

195/50 R15 Michelin Pilot Exalto- letní- opravdu dlouho vydrží, koupil jsem je na vozidle jako použité , byl to pooviční vzorek, a já na nich nalítal dalších 40 tis. , sedí, nejsou hlučné, přijatelná cena hlavně ta výdrž i jak tvrdí výrobce v testech. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen otazka - auto je druhy do rodiny, takze nepotrebujes mit kvalitni jizdni vlasnosti obzvlast na mokru a co nejkratsi brzdnou drahu?

Sorry, tohle nechapu.

Kvalitni pneu obzvlast v rozmeru 195/50 R15 stoji radove o stokoruny vic nez nejakej brak nebo prumer. Na sade za cca 5000,- das navic nejakych 600,- a mas uplne jinou kvalitu a vyrazne lepsi jizdni vlastnosti...

Osobne doporucuju z aktualni nabidky na zaklade osobni zkusenosti Bridgestone Turanza ER300, mohu potvrdit testy, vyborny po vsech strankach vcetne hluku.

O neco malo hlucnejsi jsou Conti PremiumContact 2, na vode zase subjektivne malinko lepsi nez ER300.

Jinak Dunlop SP Sport01 jsem mel na OII v rozmeru 205/60 R15 a tez spokojenost po vsech strankach vcetne hlucnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem nové 195/50-15 orig.Dunlopy 2020E, celkem vynikající,držely jak přibité, když byly úplně nové z výroby, jen se rychle ojížděly, časem jak ztvrdly byly jen dobré a přestaly tak ubývat. Pak jsem je vyměnil za Dunlop Sport 01, celkem dost hlučné a taky tvrdé, na mokru docela dobré, ale i tak jsem je ani nedojel na 3 mm a radši vyměnil za Continental Premium Contact 2. Ty jsou asi nejlepší. V průměru mi vydrží přední 20 tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak volím zatím mezi Michelin Pilot Exalto tam udávají celkem solidní životnost a druhá volba jsou Bridgestone Turanza ER300 maverick jaká je životnost nevíš? a tím že je to druhé auto nemyslím že na ně koupím vraníky ale nepotřebuji žádné závodní pneu.prostě poměr cena ,vykon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...