Přejít na obsah

MAXIDOT - nefunkční, problémy


kocht

Doporučené příspěvky

Ahoj,

Dneska se mi po 2. stalo,ze se mi prestaly ukazovat nektere udaje na Maxidotu a zmenilo se i hlavni menu dotu. viz foto. Normalne tam mam 4 moznosti a je cely v cestine a ted se mi prehodil do anj a jedna radka tam chybi

Prestal se ukazovat aktualni spotreba,dojezd,prumerna spotreba. Zustala tam ujeta vzdalenost,cas jizdy a prumerna rychlost.

NEVITE NEKDO,CIM TO MUZE BYT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...

Zdravím Všechny,

potřeboval bych pomoct, mám takový problém kupoval jsem Maxidot od najmise a nejde mi na kódovat když jsem zadal pin od imobilizéru tak mi ho to nebralo v servisu mi řekli že to nepůjde, ale tomu se mi nechce věřit. Mám O1 1.9 TDI 08/2001 eleganc. Poraďte prosím. Nebo aspoň někoho kdo by to zvládnul. Budu vděčný za každou radu. :help::help::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Všechny,

potřeboval bych pomoct, mám takový problém kupoval jsem Maxidot od najmise a nejde mi na kódovat když jsem zadal pin od imobilizéru tak mi ho to nebralo v servisu mi řekli že to nepůjde, ale tomu se mi nechce věřit. Mám O1 1.9 TDI 08/2001 eleganc. Poraďte prosím. Nebo aspoň někoho kdo by to zvládnul. Budu vděčný za každou radu. :help::help::help:

jsi si jistý, že jsi pin nezadal špatně? po každém nezdařeném pinu se musí vypnout zapalování a počkat cca 1-2min

Jinak kodování výbavy jde provádět i bez pinu, pin je potřeba až při přispůsobení k RJ motoru a klíčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při výmeně budíků se u octavie používá adresa 17

jestli dojedeš do Prostějova tak ti to udělám

To jsem zkoušel taky. na budíkach mi to napsalo cyba. Ale určitě neco dělám špatně. To mi je jasný. jsem začátečník, ale každej někdy začína. Vservisu to zkoušeli taky. Psal jsem ti SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám AGU 1.8T a dal jsem si tam Maxidot,vše chodí jak má,jen spotřeba je MRTVÁ.Vyzkoušel jsem už asi všechno a stále nic. Nemáte někdo zkušenost nebo nápad??? Můj poslední pukus byl namontovat maxové budíky s označením 840 C které nemají ještě úplnou canovou komunikaci a jediné zjištění bylo,že tyto nepotřebují komfortku 3 generace aby ukazovaly otevřené dveře,vše u nich jde i s 2.5 generací ale samo že spotřeba nee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...