Přejít na obsah

MAXIDOT - nefunkční, problémy


kocht

Doporučené příspěvky

odpoj na pár minut baterku

většinou to pomůže

Tak sem odpojil baterku a ted chce radio zadat kod (pise SAFE a ceka na kod) kterej nemam (bud u toho zadnej nebyl od vyroby, nebo me ho puvodni majitel nedal).

Nicmene aspon vim ze maxik funguje, protoze se tam zobrazuje to SAFE a zadani kodu take, takze zkusim zajet do nejakeho servisu, abych ten kod zjistil. Nicmene stale je me divna puvodni pricina toho, ze to nefugovalo - puvodne totiz radio hralo a kod nechtelo, akorat nefugoval maxik pro radio. Ted funguje maxik ale nehraje radio :)

Presto Vaso diky za radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

zdravim,

po delsi dobe (cca 30min) mi zacnou postupne nektery pixely tmavnout, zmenci se kontrast. Zacina to hornim levym rohem a postupne stmavne vse na horni 1/3 displeje a nektere pixely ve spodni casti. Delaji se pres napis tmavsi pruhy.

Po chvili vypnuti klicu je vse zase ok.

Ma maxidot v sobe nejake vnitrni teplotni cidlo, kterym koriguje ohrivani displeje?

foto bohuzel mobilem :(

post-35633-1268845778,9583_thumb.jpg

dik za kazdou uzitecnou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau!Mam takyto problem:Po namontovani noveho maxidotu mi VAG nahlasi chybu:01176 klic maly signal.Vo VAG-u na adrese 17-diagnostika zdruzeneho pristroja vo funkcii 11 Login po zadani PIN-u noveho pristroja pride hlaska:Login stracen v dusledku preruseni spojeni.Skoda Octavia 1.6 Tour rv 2008.Vedel by mi s tym niekto pomoct?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Dobrý prosím vás ak mi môže niekto poradiť.Nájde sa tu nejaký fachman.Mám taký problém s displejom na octávií I 1.6 75 Kw prikladám foto.Je možnosť ho opraviť?No ak môžem mohol by mi niekto poslať foto ako sa napája samostatný displej,alebo aspoň nejaký detail na ten spoj kde sa zapája displej.Ďakujem vám veľmi pekne za odpoveď a vašu pomoc.

post-57041-063169700 1287421205_thumb.jp

post-57041-000898600 1287421286_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 5 měsíců později...

zdravim vsechny prosim vas je mozne poradit maxik mi zniceho nic prestal ukazovat otevrene dvere ani bzucak na svetla dnes sem prez vag kontroloval ale zadna chyba tak sem si prosel zapojeni a vse je vporadku mam dodelavanou konfortku na 3g vse v poradku zapojene ,vse fachalo bez problemu az do ted,moc prosim je moznost poradit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...