Přejít na obsah

SWING - rychlost auta


Doporučené příspěvky

Včera se mi náhodou povedlo zobrazit rychlost auta na rádiu. Stačí při vypnutém rádiu stisknout(a držet) tlačítko MENU(otočné tlačítko vpravo) a zapnout rádio druhým "otočným" tlačítkem.

post-3002-009871000 1287561875_thumb.jpg

Ta šipka vlevo ukazuje zapnutý levý blinkr(pokud je blinkr vypnutý šipka zmizí).

A dál je ještě možné vstoupit do skrytého menu dlouhým podržením tlačítka MENU(je to asi 10sec) kde jsou informace o síle signálu(povedlo se mi to jen při poslechu rádia, na CD/MP3 to nešlo)

post-3002-065265100 1287562049_thumb.jpg

a pokud se to tlačítko drží ještě déle(+ asi dalších 10sec) tak se zobrazí další menu kde jsou informace o rádiu, verzi sw, seznam alternativních frekvencí, nastavení rádia, plus spousta pro mě neznámých a nejspíš i nepotřebných věcí:-)

fotku můžu dodat zítra.

Vstup do těchto menu je na vlastní nebezbečí, nevím co se s tím dá všechno dělat tak za škody neručim...

A ještě mam dotaz, povedlo se někomu rozchodit přehrávání MP3 přes Bluetooth z telefonu? Podle návodu by to mělo fungovat, položku BT-Audio mam zapnuté a telefon mi ukazuje pořád jen SKODA_BT :-(

Auto je vyrobene 12/09

Editováno: , autor: majkl.s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Divny, bud delas neco spatne nebo to umi jen moje radio:-)

Zmacknu a drzim pravy kulaty tlacitko(MENU) a zapnu radio levym kulatym tlacitkem a radio se zapne a na displeji je rychlost auta. Muzu zitra udelat video

Jen mi uniká, na co je tohle dobrý? To budeš jako koukat místo na rychloměr a dopředu na středovej panel radia ?

A často ? A kochat se tím ?

To mi připomíná dobu, když u nás Rusáci začali prodávat digitální budíky, to taky každej koukal na ty zelený čísilka jako vejr.

Originální nápad to je, ale je hodně kaskadérskej.

Pravda, je to furt bezpečnější,než kdyby se ti rychlost zobrazovala v zrcátku sluneční clony, kterou ale musíš sklopit a koukat se nahoru.

No řekni Artigas,ty budeš mít pravděpodobně taky Swing, půjdeš po tomhle vylepšení ? Je to zadarmo !!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen mi uniká, na co je tohle dobrý? To budeš jako koukat místo na rychloměr a dopředu na středovej panel radia ?

A často ? A kochat se tím ?

To mi připomíná dobu, když u nás Rusáci začali prodávat digitální budíky, to taky každej koukal na ty zelený čísilka jako vejr.

Originální nápad to je, ale je hodně kaskadérskej.

Pravda, je to furt bezpečnější,než kdyby se ti rychlost zobrazovala v zrcátku sluneční clony, kterou ale musíš sklopit a koukat se nahoru.

No řekni Artigas,ty budeš mít pravděpodobně taky Swing, půjdeš po tomhle vylepšení ? Je to zadarmo !!! :)

Tak jsi mě dostal, já ani nevím, jaké rádio tam budu mít! Podívám se za chvilku někde na internetu na výbavu ambition. Je pravda, že rádio pouštím docela často, ale kdyby mělo jen jednu stanici, která hraje dle mého vkusu, stačí mi to. A raději nechci vědět, kolik za to rádio zaplatím, ale určitě je náležitě předražené.

Pokud jde o tu funkci rychlosti auta na rádiu... No nevím. Auto má analog rychloměr, já počítám, že maxidot bude převážně přepnutý na zobrazení rychlosti a ještě to mít na rádiu.. Snad leda že bych chtěl pofrajeřit před nějakou osmnáctkou?

Takže závěr -. byť je to zadarmo, tak pro mě nejspíše na nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsi mě dostal, já ani nevím, jaké rádio tam budu mít! Podívám se za chvilku někde na internetu na výbavu ambition. Je pravda, že rádio pouštím docela často, ale kdyby mělo jen jednu stanici, která hraje dle mého vkusu, stačí mi to. A raději nechci vědět, kolik za to rádio zaplatím, ale určitě je náležitě předražené.

Pokud jde o tu funkci rychlosti auta na rádiu... No nevím. Auto má analog rychloměr, já počítám, že maxidot bude převážně přepnutý na zobrazení rychlosti a ještě to mít na rádiu.. Snad leda že bych chtěl pofrajeřit před nějakou osmnáctkou?

Takže závěr -. byť je to zadarmo, tak pro mě nejspíše na nic.

Jasně Ambice má Swing, já ji budu mít v Championovi taky- budu mít Bolero,tam by to bylo lepší - čísilka by více vynikla na větší obrazovce. Ale když si vzpomenu,jak je blízko pardubické krematorium,tak mě ty roupy rychle přejdou.

A jak jsi přišel ty optimisto na to, že by 18tka reagovala pozitivně na čísílka o rychlosti? Já bych radši využil čísilka na bankovkách v mý peněžence, zdá se mi to jako metoda nadějnější a to nejen pro 18tky,tam zabíraj úplně všechny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim ze tahle funkce je opravdu na nic a do dneska jsem nepochopil proc to v tom aute vubec je (Napadlo me jedine ze by nekdo myslel na to ze Yeti bude v autoskole tak aby instruktor videl kolik to auto opravdu jede a zda ma ten autoskolak spravne zapnutej blikr, pac ze sedadla spolujezdce neni na rychlomer takrka videt)

Ja jsem tuto funkci objevil nahodou, jednou jsem s tim jel kousek a pak uz to nezapnul:-)

Je to jen takova blbina, ale nekoho to treba potesi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim ze tahle funkce je opravdu na nic a do dneska jsem nepochopil proc to v tom aute vubec je (Napadlo me jedine ze by nekdo myslel na to ze Yeti bude v autoskole tak aby instruktor videl kolik to auto opravdu jede a zda ma ten autoskolak spravne zapnutej blikr, pac ze sedadla spolujezdce neni na rychlomer takrka videt)

Ja jsem tuto funkci objevil nahodou, jednou jsem s tim jel kousek a pak uz to nezapnul:-)

Je to jen takova blbina, ale nekoho to treba potesi...

Majkl, zdravej rozum jak vidím zvítězil,tak je všechno v nejlepším pořádku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Ambitione (aj CZ aj SK) je hnusný 1DIN Blues, ktorý by som chcel tak možno vtedy, keby mi niekto zaplatil za to, že si ho vezmem...

Swing nestojí oveľa viac, skús do neho investovať ;-) (3200Kč)

Bolero, to je už iná káva..

A ja som to skúšal a nešlo mi to zobraziť :(

Editováno: , autor: Tomino Men.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Ambitione (aj CZ aj SK) je hnusný 1DIN Blues, ktorý by som chcel tak možno vtedy, keby mi niekto zaplatil za to, že si ho vezmem...

Swing nestojí oveľa viac, skús do neho investovať ;-) (3200Kč)

Bolero, to je už iná káva..

Věř nebo né, ale rádio v autě je pro mě podružná záležitost. Jak tu ale padla otázka, jaké rádio budu v autě mít, koukl jsem na nějaké fotky a to rádio Blues je opravdu …. No nic moc. Ještě zkusím pouvažovat, jestli to rádio nevyměnit, ale bylo by to opravdu jen pro to, aby interiér vypadal líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...