Přejít na obsah

středová díra


LHombre

Doporučené příspěvky

Ještě buď dotčenej, že jsem ti neporadil. Kdyby jsi tam nenapsal tu větu o tom, že nemáš čas to hledat tak nenapíšu ani A ani B. Místo založení nového a nesmyslného tématu, které ti trvalo cca 2 minuty zadal na googlu to co hledáš tak to máš za cca 1 minutu. Ale chápu, neměl jsi čas to hledat ale čekat 5 dnů na odpověď to čas máš. Podle mě je to jen lenost a pohodlí. Za tu dobu by jsi to změřil i pravítkem ale to by jsi musel k autu a ohnout záda. To je můj názor a mysli si o mě co chceš! Přeji Ti krásný den!

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě buď dotčenej, že jsem ti neporadil. Kdyby jsi tam nenapsal tu větu o tom, že nemáš čas to hledat tak nenapíšu ani A ani B. Místo založení nového a nesmyslného tématu, které ti trvalo cca 2 minuty zadal na googlu to co hledáš tak to máš za cca 1 minutu. Ale chápu, neměl jsi čas to hledat ale čekat 5 dnů na odpověď to čas máš. Podle mě je to jen lenost a pohodlí. Za tu dobu by jsi to změřil i pravítkem ale to by jsi musel k autu a ohnout záda. To je můj názor a mysli si o mě co chceš! Přeji Ti krásný den!

Špatně jste mně pochopil, nejsem dotčený ani v nejmenším, ale chtěl jsem poděkovat těm, co na moji jasnou a cílenou otázku dali v rámci svých možností a ochoty jasnou a konkrétní odpověď. To vše udělali bez toho, že by posuzovali které vlákno smysl má a které ne, na co a jestli čas mám a na co zase ne a jestli to museli za použití vlastního pravítka a sehnutí svých zad změřit sami a proč já tedy k této informaci mám přijít bezpracně za použití tohoto fóra. Možná jim odpovědět připadalo natolik samozřejmé, jako když se jich někdo na ulici zeptá kolik je hodin - zatím co někdo odpoví něco ve smyslu "proč mě zdržuješ, obtěžuješ a nekoupíš si vlastní hodinky, podívej se na kostel, teď to hlásili v rozhlase, si hluchej nebo co, si ty svoje zapoměl doma? tak se pro ně vrať a nezneužívej ty moje.....", tak někdo jiný řekne "půl třetí a pět minut". Já ten druhý model považuji za elementární lidskou slušnost ke které se i já snažím co nejvíce přiklonit a proto jsem chtěl své poděkování jasně specifikovat pro ty co odpoví a nikoliv pro ty co sdělují své názory, byť se jich na ně nikdo neptal, co chtějí určovat smysluplnost či oprávněnost čehokoliv, co chtějí někoho kárat za otázku tomuto fóru naprosto adekvátní...../.

To jen tak na vysvětlenou, opravdu nejsem dotčený. Ani to prosím nepovažujte za snahu (z mojí strany) o nějakou další elektronickou komunikaci s Vámi - já se na těchto stránkách v budoucnu - čas od času - na něco určitě ještě zeptám, ale i kdyby Vás moje otázky pobuřovali a popuzovali sebevíc (i když co může být ještě horšího než bezpracně zjistit průměr středové díry?), prosím nereagujte.

Snad jen kdyby jste chtěl na jasnou otázku jasně odpovědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...