Přejít na obsah

Jakou Felicii?


Patata

Doporučené příspěvky

Dobrý de.

Chci si koupit automobil Škoda Felicie, ale upřímně se v automobilech moc nevyznám, tak bych Vás chtěl poprosit o radu na co se mám při koupi nejvíce kouknout. Např.: motor,převodovka,tlumiče,atd...

PROSIM odepisujte mi na email: patrikM1A2@seznam.cz

MOc všem děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj,

pročet sem celý forum ohledně feldy, a něco i na feldaklubu, ale i tak mam pár dotazů,

sem si jistej že chci feldu, vim že rezne, ale sem ochotnej obětovat něco ze vzhledu, jednou zarok na to skočit vodrbat a napatlat nějakejma humusama... viz moje původní auto... určitě chci LPG to je pro mě podmínkou... teď mam 1.8D nafťáka Peugeot 205.. holt už se mu chýlí čas..

vybrat 1.3 jednobod nebo chtít MPičko ? je v tom velkej rozdíl v rámci poruchovosti, provozu na plyn atd.. ? ohledně výkonu neřešim.. sem zvyklej z lenocha nafťáckýho, jezdim pravidelně 50km deně a samo občas někam dál.. , ročně něco přez 20 000km, zpravidla všecko jezdim pohoda klídeček, po starejch silnicích...

před koupí kontrolovat, olej ve vodě ( pěna a podobně ) to samý pěna v oleji, jestli to nehulí olejovitě, v plnym rejdu vyzkoušet jestli netlučou poloosy, projet, to jak na benzin tak na plyn, juknout jak to rezne.. jestli sedi VInko a podobny zalezitosti, platnost bomby atd..

zapomněl sem na něco důležitýho co se feldoušů týká... ?

dík

Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hele, dezerter, to se rekne Medvedovi lol

No rozhodnuti jestli MPI nebo BMM je spis o tom jakem je ktery kus stavu. Zas nejake zavratne rozdily tam nejsou. Osobne bych volil 50kW MPI a nechal chipnout u Cimbu. Ale BMM 50kW taky neni spatna volba. Pak je jeste moznost 1,6 MPI. Ani jeden z nich neni vylozene sracka, takze opravdu zalezi na stavu motoru.

Kdyztak http://skoda.panda.cz/forum/index.php toto je forum pro starsi skodovky, tady tolik nadsencu nenajdes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já být tebou tak beru jedině 1.6ku. Tu jsem měl a naprostzá spokojenost. Rok bych bral až od 1998, prostě tu s novou tváří a koukal bych po nějaké výbavě, klima, servo, ABS, airbag atd. :)

Pokud by si přece jen 1.6ku nechtěl, tak BMM se vyrábělo do roku 1996 a v tenhle rok se začali dělat MPička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja bych zase 1,6 nedoporučoval...jako jestli sám říkáš že ti nejde o to aby to bylo nějaky dělo, tak ten rozdíl mezi 1,3 A 1,6 mi nepřišel až zas tak velkej, jediný v čem byl rozdíl byla spotřeba u 1,6 mnohem vyšší

Souhlasím. 1,6 přece jenom žere o něco víc než 1,3. Já mám 1,3 s LPG a spokojenost. Sice už ji používám pouze jako druhé auto pro ženu, ale najel jsem na ní něco přes 40000 Km a nikdy s ní nebyli problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

taky bych neco přihodill. Rozdíl 1.6 a 1.3, je podstatně velký. Měl jsem 1.3BMM a ted mám 1.6, spotřeba bych řekl žádný rozdíl, (1.6 neco kolem 6.5l/100km , 1.3 něco kolem 6,5 - 7l) a jízda uplně o něčem jiném. Když chceš předjet, šlápneš a jedeš. u 1.3 to chce větší mezeru si najit, ta než se rozhíbe. Ale když se rozhoduješ mezi 1.3 tak spíš MPI, je novější, poruchovost je celkem stejná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Máme 1,6 kombi, kterou od jara budu mít sám pro sebe, abych se měl v čem rozjezdit. Jezdí dost slušně. Asi rekord bylo 155km/h na dálnici ve 4 lidech se zavazadly v kufru. Průměrně jezdí za 7,5/100.

Táta měl ve služebácích i ostatní varianty (v kombících) 1,3 - do města dobrý, ale ve 130 si s nikym nepokecáte a rádio musí řvát, aby přehlušilo motor.

1,9D docela slušná. Měli ji v autě, který nějakej blb objednal v plný palbě pocit z jízdy úžasnej. Spotřebu nevím, ale na dálnici se s tim i těch 160 dalo jet. Jelikož je to nafta, tak by u ojetin už mohly být problémy s některými součástkami motoru.

My máme u 1,6 po dvanácti letech provozu a 177 tis. km skoro všechno původní a taky je to sakra znát :D:D

Největší problém je koroze, který se prostě člověk nevyhne a za mě ještě strašně nepohodlný sedačky. Pokud by byla nějaká možnost narvat tam sedačku řidiče z OII tak bych byl šťastnej. :D:D

Já teda doporučuju 1,6 ať už krátkou nebo dlouhou. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam 1,3 MPi 50kW

Najeto 140 tisic od zacatku dobre servisovana :-) Po dalnici dokazu jet tech 160km/h s kopce tech 185 dam ale fakt to musi byt kopec nebo na dalnici velky sjezd a dlouhy...

Co se tyče spolehlivosti mam sni najeto cca 30 tisic... 2 zimy.. jezdim denne ...Jak u nas byla zima tak na prvni sup startla oproti felinam od kamaradu ze tridy.. Jediny ja mel MPi a vsichni 3 kamaradi BMM a meli problem jeden nalitane 240tisic druhy jak ja a jeden 30 tisic jen ( duchodec jen dušičky ) ... Jedine co jsem nani menil zatim byli predni brzdy ( kotouce desticky )

Jinak bych rekl velmi spolehlive auto..cca po 500m - 800m zacina lepe topit po 2 km topi hodne dobre...

Do skoly idelani auto ;)

Dej pozor na kastle... mam rok provozu 97 a vyroby 96 a mam uz uvedenou kastli jako zesilenou pro nadstavbu pro airbag ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě hledam nějakou ve slušnym stavu asi 1.6 krátkou... dlouhý se mi nelíběj :D Táta měl ve firmě 1.3 tu starou 40 kw .. sem stim jel na letišti a hruza to vubec nejelo... :D rád bych sehnal nějakou kolem 20 k. a v nějakým slušným stavu, ale bude to těžký :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 1.3 50kW a jelikož nejsem závodník, stačí mi to.

Naftový motor mi přijde na slabou karoserii moc těžký, více tak trpí přední náprava.

Před měsícem jsme sehnali švagrovi 1.6 s vadným motorem a je neskutečný problém sehnat jiný za rozumné prachy.

Takže za mě 1.3, protože těch je nejvíce. Když bude motor dobře zajetý a pravidelně servisovaný, pojede také slušně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezdil jsem tri roky 1.3 MPI Combi se sportovnim vzduchovym filtrem, po dobrem zajeti melo auto na brzde 57kW. Jezdi za 7litru dlouhodobe, najeto asi 150 tisic km. A ver mi ze na dalnici na sirokych kolech jsem nemel problem jet 180 tachometrovych. Je to o tom po kom auto mas, jak je zajete, jak moc se bojis atd... ;)

jinak co mam zkusenosti, tak radeji silnejsi 1,3 nez 1.6 je to fakt o tom jak je to auto zajete... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl 7 let feldu 1.3 MPI 50kw, rok 1997. Při prodeji měla najeto necelých 160 tisíc km a měnil jsem pouze termostat, kulový čep a výfuk. Jinak samozřejmě i ostatní věci, jako destičky, kotouče, ale to jsou běžné věcí, které mění každý. Auto jezdilo velice slušně se spotřebou cca 6,5 litru, na dálky i pod 6 litrů. Měl jsem možnost i několikrát jezdit s 1.6 i 1.9 D. Ta 1.6 jezdí fakt slušně, hlavně z nízkých otáček, ale ve vysokých to bylo dle mého názoru srovnatelné s 1.3. Koukal bych taky raději na feldy od roku výroby 1997 (nebo i 1996, ale modelový rok 97). Jsou tam hezčí sedačky, volant, vícebodové vstřikování a další věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezdil jsem tri roky 1.3 MPI Combi se sportovnim vzduchovym filtrem, po dobrem zajeti melo auto na brzde 57kW. Jezdi za 7litru dlouhodobe, najeto asi 150 tisic km. A ver mi ze na dalnici na sirokych kolech jsem nemel problem jet 180 tachometrovych. Je to o tom po kom auto mas, jak je zajete, jak moc se bojis atd... ;)

jinak co mam zkusenosti, tak radeji silnejsi 1,3 nez 1.6 je to fakt o tom jak je to auto zajete... :)

To mělo těch 57kW jen díky tomu vzduchovýmu filtru????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně považuju Feldu za starej šrot ikdyž jednu mám a každý den s ní musím jezdit, ale jde mi o to, že jezdit v ní víc jak 100km/h je hazard se životem a to je celkem zachovalá a má najeto cca. 65tisíc. Prostě z toho auta a to se netýká jen té mojí nemám vůbec dobrej pocit při vyšších rychlostech. Ale do práce a zpátky dobrý lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně považuju Feldu za starej šrot ikdyž jednu mám a každý den s ní musím jezdit, ale jde mi o to, že jezdit v ní víc jak 100km/h je hazard se životem a to je celkem zachovalá a má najeto cca. 65tisíc. Prostě z toho auta a to se netýká jen té mojí nemám vůbec dobrej pocit při vyšších rychlostech. Ale do práce a zpátky dobrý lol

Tak to jsme na tom stejně. Ještě když je hnusně a prší tak to mam fakt strach, protože to auto nemá vlastně skoro žádné bezpečnostní prvky. Je to holt na dopravu z A do B a žádný závodění.

Já to budu mít do školy a zpátky v 5 lidech :D

Tak to se modli, abys to nerozsekal. Hlavně se nenech provokovat k nějakejm hovadinám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mělo těch 57kW jen díky tomu vzduchovýmu filtru????

No nevim, zadne jine uravy se nedelali, ale podle me to trochu dela i dobre zajeti auta.

Mam doma tedko OI 66kW v zakladu, jen dobre zajeta nikdy zadne upravy a na brzde ma 72kW. Myslim si ze ten vykon je nejaka minimalni hodnota, jeste nikdy jsem na brzde nemel stejny vykon jako v technicaku. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...