Přejít na obsah

dešťový-světelný senzor


kubasta

Doporučené příspěvky

K mem problemum se pridal dalsi spojeny s destakem. Frcim si to pres DE,.. V kuse zhruba 150-160Km/h a koukam, ze i presto, ze mam vypinac svetel na AUTO,.. Tak mam denni,..zvlastni je, ze po prujezdu tunely se rozsvitil jak ma a po vyjezdu zhasnul. A opet rychla jizda. Vypozoroval jsem, ze destak ovlivnuje climatronic,.. Co se tyka teploty, kterou mam nastavenou. Diky za rady, co by to mohlo byt,..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K mem problemum se pridal dalsi spojeny s destakem. Frcim si to pres DE,.. V kuse zhruba 150-160Km/h a koukam, ze i presto, ze mam vypinac svetel na AUTO,.. Tak mam denni,..zvlastni je, ze po prujezdu tunely se rozsvitil jak ma a po vyjezdu zhasnul. A opet rychla jizda. Vypozoroval jsem, ze destak ovlivnuje climatronic,.. Co se tyka teploty, kterou mam nastavenou. Diky za rady, co by to mohlo byt,..

Highway light musi byt nakodovano, mas?

 

Byte 0, bit 0

Editováno: , autor: danikd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten gel je soucasti senzoru, nejde koupit zvlast pokud vim ... kdyz je spinavy, pomoci lepici pasky z nej odlepit prach ...

 

Díky... FL senzor jsem tam teda dal a funguje dobře. Má lepší reakce než ten předfacelift ale zatím pořádně nepršelo, tak se uvidí při pořádném testu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj, mam Octavii 2 po Fl, zaskrtnute comming/leaving home. Kdyz vsak jeste v Menu-Nastaveni-Komfort zaskrtnu zavirani za deste, tak mi to napoprve nefunguje. Kdyz to vsak vypnu tuto funkci, tak vse funguje bez problemu. Diagnostika cista. Destak jednou menen. Problém trval, nasledne bylo vymeneno po pul roce i sklo, takze spatne prilepeni vylucuji. Viz. Video

9FDD9D3F-1741-491B-A81E-1D2AC4F1E8B8.MP4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam hrozny rocnik: vyroba 24.4.2009, prodej 5/2009,... kdy se v MB zacaly vyrabet facelifty, kdy nasledne hned nabehl novy model. rocnik. Jsem nekde dokonce nasel, ze mam rocnik co byl vyroben v kratkem mezidobi,...tj. Stary model, fl model (moje) a hned pote hned prisel na radu novy modelovy rocnik Fl. Byl bych moc vdecen:-) Martin z Melnicka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi nebude ono ... jednalo se o chybu ze se v BCM objevovala zniceho nic chyba destaku ... Reseni :

 

Opatření

V případě diagnostikování výše uvedených závad snímače neměňte, díly jsou v pořádku.

Proveďte pouze překódování ŘJ BCM stejným kódem:

- Octavia II -   překódování je možné už od verze Marken CD 15.36;

- Superb II -     překódování bude možné až od CD Marken 15.38.

Zkus to,  teoreticky staci enkdo s VASem, kdo ma data novjesi nez uvedena ...

 

D

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Ahoj. Existuje taka varianta, ze by BSG po Lin-e dostavala informaciu nie od dažďového senzora, ale od snimaca slnecneho svitu, ktory je v strede palubovky pod čelnym sklom? Wirer to dokazal zapojit na FIII, ale tam to BCM podporuje ako easy light. Bolo by mozne prepojit tento snimac s AUTO tunel? Ďakujem za odpoveď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...