Přejít na obsah

dešťový-světelný senzor


kubasta

Doporučené příspěvky

Zdravím zdejší odborníky a prosím o pomoc, mám OII1.9 eleg 08. Z výroby dešťový senzor.nový typ jako SUPII. Nechal jsem si dozapojit světelný senzor tak, že jsem koupil vypínač se symbolem auto a DOLI dodělal zbytek. Vše funguje OK až do doby než čidlo vyhodí chybu a pak to spíná, jak chce. Chyba se smaže a pak zase cca. Měsíc klid. Mluvil jsem s DOLIM a ten má ten samí problém od té doby co si vyměnil starý senzor za nový typ. Tak bych se chtěl zeptat, jestli s tím nemáte někdo nějakou zkušenost, nebo typ kde by mohl být problém. Anebo jestli někdo má OII před FL s novým čidlem a se světelným senzorem komu to maká. Za jakoukoli radu nebo pomoc předem dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě poser. Doli má 07 se starým to makalo, dal nový a problém. Já 08 nový s výroby a taky problém, ale je pravda že dešťák maká na 100%. Ty jsi měl svět.senz. z výroby nebo sis ho taky dodělával?

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal dažďový senzor od výroby (svetelný senzor je tvorený trojicou snímačov v strede) ale nebol som úplne spokojný s jeho funkciou. Občas stierali stierače málo, väčšinou ale príliš. Tak som ho vymenil za nový typ (svetelný senzor tvoria dva hranaté snímače na kraji) a ten funguje perfektne. Tak samozrejme som nič nedorábal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by znamenalo, že je špatný senzor. Dá se nějak proměřit,nebo vyzkoušet jeho funkčnost? Jestli jo tak kdo by byl ochotný,nevadí mi někam dojet,ale nejlepší by bylo v J.ČECHÁCH. Dešťový maká super,ale ten svět. Mě sere. Ve škodovce jsem to zkoušel,ale tam jsou mimo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Kubasta, Stanson ... panove nemate nakodovano automaticke zavirani oken ori desti? Zkuste to odkodovat a pak by snad ta chyba nemela objevovat ... Nekde na zahranicnim foru to take nekdo resil a chyba se tam objevi, ale nema to na nic vliv ... Mam to same, jinak destak funguje dobre a to zavirani pri desti si tam necham, dobra to vec ... Zkuste to a dejte vedet ... DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne tím to není. Už skoro pul roku maká na 100%. Ve 3 škoda servisech nic nenašli a vyměnily věci za tisíce ( V RÁMCI ZÁRUKY) a ve finále to byl konektor za pár kč. A co jsem mluvil s STANSONEM tak ten je snad prý taky v poho a ta samá závada-konektor u zrcátka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne tím to není. Už skoro pul roku maká na 100%. Ve 3 škoda servisech nic nenašli a vyměnily věci za tisíce ( V RÁMCI ZÁRUKY) a ve finále to byl konektor za pár kč. A co jsem mluvil s STANSONEM tak ten je snad prý taky v poho a ta samá závada-konektor u zrcátka

Ahojda, muzes to prosim nejka rozvest ... ktery konektor a co se s nim delalo? staci vycistit a znovu zapojit nebo potreba vymenit ... pripadne cislo dilu ... Diky moc za info ... DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši mě to občas pořád vyskakuje, podstatně méně, ale ano. Navíc mi připadá ten dešťák divnej, to jak stírá nechápu a to mám ten novější typ. Světelnej mi funguje docela dobře, jen se mi stává, když nechám ovladač světel v poloze tunel, tak někdy naskočí po nastartování hlavní světla, vypnu/zapnu ovladač a svítí denní. Tak to také moc nechápu, asi tam je pořád nějaký zádrhel. Asi tě někdy Jardo budu otravovat a proměříme to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle mi to dělalo to samí. Po opravě konektoru pokoj. Já i kvůli tomu koupil novej vypínač a bylo to pořád to samí. Takže ted mám dva. Taky mi ten dešťák stíral nezvykle,ale když jsem ho reklamoval tak mi přehráli soft.prý byla aktualizace a začal stírat téměř ideálně.

Editováno: , autor: kubasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...