Přejít na obsah

Teplota chladiacej kvapaliny - kolísá


david0007

Doporučené příspěvky

Měl jsem taky takový problém. Vyměnil čídlo teploty a nic,pak termostat a taky nic,pořád to kolíslo. Pak jsem znovu vytáhl termostat(koupil originál i s plastovým kolenem) a zjistil že v tom novém kolenu termostat netěsní tak jsem dal to staré a jezdím ted v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba sa odviest z vagom aka je teplota v skutocnosti a potom budes mudrejsi.Ak z vagom neklesne teplota dolu (dlhym) kopcom pod 80°C tak termostat by mal byt ok a bude vadne cidlo chladiacej kapaliny.Pri normal jazde je teplota cca87-90°C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo mne kolisaní teploty taky pozlobilo přiznaky jak popisuješ odvez jsem auto do autorizovaneho servisu kde mi provedli vymněnu termostatu po 14 dnech ta sama zavada tak sem nechal přemněřit vag teplotní čidla ty vykazovali normalní hodnoty ale trval jsem na vymněně tep.čidla a v pohodě -_-:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Zdravim vsechny, chci se zeptat jestli normalni tahle vec------zahreji auto na tech provoznich cca 90 Stupnu, ale jak mile jedu z dlouheho kopce dolu, a mam zarazenou 5ku a nohu z plynu tak me teplota pada na cca 70 stupnu, jak na to zas slapnu tak zas vyleti na 90. zvlastni je ze v zime to nedelalo, dela to az ted, resp. pred mesicem jsem daval nove cidlo teploty motoru( ze by starsi fungovalo lip jak nove???? a taky z novym se motor daleko pomaleji ohriva!!!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si myslím že termostat zůstává pootevřený,proto se motor bez větší zátěže zacne ochlazovat.Zkus ohřat stud. motor podle ručičky tak na 70 stupnů a sáhni na chladič měl by být ještě studený když je termostat těsný.

vyměň termostat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to dělalo z ničeho nic v zimě taky jenom z kopce bez plynu, po měsíci se to postupně zhoršovalo a jakmile to dělalo i na rovině, tak jsem nechal vyměnit termostat a už je to v pořádku. Hlavně kup origo termostat, ty čínské jsou prý tak na měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...