Přejít na obsah

fab.1,2 12v


karel55

Doporučené příspěvky

Jo snad nemáš to samé co já s Fábinkou 1.2 12V 51KW rok výroby 2008 - únor; nalétáno 63tis. Při 3000 ot mi jakoby přestane táhnout motor a po najetí na 3500 už to jede zase normálně. jen s tím problémem, že se sem tam rozsvítí kontrolka výfukových plynů, auto se hodí do nouzáku a nezbyvá než vypnout a zapnout motor. Což pomůže samozřejmě jen nachvíli. V originál Škoda servis jsme byl 4x a pokaždé neví, co s tím je.

:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo snad nemáš to samé co já s Fábinkou 1.2 12V 51KW rok výroby 2008 - únor; nalétáno 63tis. Při 3000 ot mi jakoby přestane táhnout motor a po najetí na 3500 už to jede zase normálně. jen s tím problémem, že se sem tam rozsvítí kontrolka výfukových plynů, auto se hodí do nouzáku a nezbyvá než vypnout a zapnout motor. Což pomůže samozřejmě jen nachvíli. V originál Škoda servis jsme byl 4x a pokaždé neví, co s tím je.

:help:

možná je to podobné , ale mi seuž to nechytí ani při 3500ot. :aggressive::aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...