Přejít na obsah

Tažné zařízení Yeti


mylys

Doporučené příspěvky

Vdaka pani za sharing kodovania.

Mal by som este dalsiu otazku. Neriesil nahodou niekto nakup originalneho tazneho zariadenia cez ''ceskeho neoficialneho distributora'' AP, s cesko-anglickym nazvom stranky (nechcem porusit pravidla ani robit reklamu), kde je ponukane originalne tazne cislo dielu  5L0 092 155 C

Dane TZ uz totizto nema klasicky typovy stitek, obsahujuci zakladne udaje a certifikacnu znacku:

image.thumb.png.f64f6421dc466a4657b6a5a9c9d38a61.png

 

 
 

 

Editováno: , autor: snilo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si si tym isty? Lebo na TZ sa nachadza aj originalna Skoda etiketa s cislom, na ktorej je uvedene: ,,Tento vyrobek je shodny s typem schvalenym Ministerstvem dopravy ČR pod čislem schváleni ATEST 8 SD Č.1426

 

 

Ked je to schvalene v ČR tak malo by byt aj u nas. Pochybujem ze by si dovolili dat takuto dolezitu informaciu na vyrobok kt. by bol urceny iba pre Australsky trh.

 

Nemoze byt ze sa tie tri schvalenia, uvedene vyssie, casom aktualizovali? lebo dalsi stitok, kt. sa na TZ nachadza je MY16>

 

 

Editováno: , autor: snilo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čím si mám byť istý ? to veľkými písmenami je z oficiálneho škoda portálu , nie je to číslo ani v ETKE dokonca ... u nás všetky ťažné majú komplet štítok vrátane typového schválenia E13 55R-xxxx a podobne ... očividne sa niekto ojebal a nevedeli to zapísať preto to lacno predavajú ... tie tri typové schválenia čo som ti dal sú najnovšie z 7/2020 , novšie odvtedy nevyšli a na Yeti asi ani nevyjdu , kto by riešil auto čo sa 5 rokov nevyrába .. neviem čo chceš dosiahnuť alebo akú úsporu táto špekulácia hodí ale je to divočina ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...