Přejít na obsah

original bluetooth v radiuswing


Doporučené příspěvky

chlapi mam taku otazocku....mam radio swing...bez bluetooth sady....co treba k tomu aby som povodne radio mohol vyuzivat aj na teelfonovanie...cize treba k tomu nejaky bluetooth modul??...tak aby som sa dostal na uroven toho co sa da objednat pri zadavai objednavky na auto ..ked zaskrtnem prirprava pre gsm2 bluetooth

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh koupit originální bluetooth jednotku a pozapojovat nakodovat a něměl by to být problém vše plní jednotka a je jedno jaké máš radio (tam se přivádí pouze signál pro ztlumení v případě telefonu)

Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj je to tak jak píše KoNG podmínkou je že musíš mít auto vybavené maxidotem protože ovládáš HF tlačítkama na páčce stěračů.... taky to chci takhle vyřešit, ale ta řj stojí snad okolo 8000 a mikrofon cca 1800...... je třeba se podívat jinde než v servisech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je celkem přijatelná cena. Sic dražší než HF typu Parrrrrot nebo Nokia ale elegantní, nelíbí se mi někam dávat displeje, ovládátka atd. Podle ETKA je ta řj pro fl Fabii II identická s fl Octavií... Pro předfl. je k mání na skodateile asi za 4500. Musim to všechno nastudovat

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se máš :palec2: ale co jsem se zatím dočetl tak telefonní tlačítko na mutifunkčním volantu slouží pro aktivaci hlasového vytáčení ??? na Octavia II je vlákno věnované GSM II a GSM III přípravě jsou tam popsána pro i proti..... podle konfigurátoru není podmínkou pro GSM II do facelift Fabie multifunkční volant což mě docela potěšilo ( ne že bych Ti ho nezáviděl B) ) .

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj je to tak jak píše KoNG podmínkou je že musíš mít auto vybavené maxidotem protože ovládáš HF tlačítkama na páčce stěračů.... taky to chci takhle vyřešit, ale ta řj stojí snad okolo 8000 a mikrofon cca 1800...... je třeba se podívat jinde než v servisech...

mikrofon 1800???...kua to co z asuper mic??...:o)) inac 8000 za novu riadiacu k BT je kurevsky vela......ja osm si kupil bT parrot taky co je na slnecnej clone...al eneni to ono....ma velmi mrzi ze som si to nedal od vyroby...wrr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, za škodovácké ceny se to nedá , mikrofon koupíš v jakémkoli obchodě s elektronickými součástkami za cca 30 Kč, ten škodováckej musí mít asi zlatý dráty nebo co ??? Pár drátů a nějakej konektor a je to. Kódování je to nejmenší to je zadara :o)

To: KoNG A ta řj v bazaru za 4500 byla na facelift ??? nevíš jaké měla označení ??

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Tak už má dušička pokoj lol přes víkend jsem konečně nainstaloval do FII fl GSMIII Premium UMTS telefon. Momentálně řj 5N0 035 730D, něco malinko kabeláže, mikrofon a je to :palec2: díky pomoci lidí z fora to vyšlo asi na 1/4 ceny dílů ze Škodovky lol musím říct, že žádná dodatečně namontovaná HF se k této nemůže ani vzáleně přiblížit (myšleno tím integrace do auta a funkčnost). Uživatel si může vybrat jestli se bude telefon tvářit jako obyčejná HF, tj tel.seznam , přijaté odchozí zmeškané hovory, vytáčení čísla... a A2DP připojení audiopřehrávače k rádiu a nebo plnohodnotný autotelefon v režimu rSAP s možností čtení příchozích SMS na maxidotu a následné telefonické odpovědi.. (psát páčkou ovládání maxíka fakt nejde lol ) 3G (pokud podporuje operátor) mobilní připojení k netu přes BT rozhraní...... Možnosti ovládání se nechají dále rozšířit pomocí rádia /RNS s dotykovým displejem a hlasovým ovládáním včetně strojového čtení příchozích SMS (nutný MF volant/orig držák telefonu s tlačítkem pro aktivaci dialogu).

Zajímavý poznatek k režimu BT audio : když přehrávám na pozadí muziku z mediaplayeru v PDA a do toho mám puštěnou navigaci TomTom tak při hlasových povelech navigace se přehrávání ztlumí a z reproduktorů se linou navigační hlášky...stejně jak u RNS 510 :palec2:post-57305-0-02772200-1303162535_thumb.j

Editováno: , autor: Jikra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Jikra: A to mas nejaku novsiu jednotku ako tu ktora je standardne k fabii? Mam FII po facelifte a bluetooth tam mam od vyroby ale ked pozeram na tvoj maxidot vidim rozdiely:

1. Vedla operatora mas 3G v kruzku predpokladam ze je to dostupnost internetu. Naco je dobry internet v radii?

2. pod operatorom mam 3 ikony. Zoznam, bluetooth a MP3 ty tam mas premium Bluetooth nevies co to znamena?

3. Ked prepnes na hudbu z fonu tak sa ti da prepnut skladba na volante alebo radii alebo musis pouzit telefon.

Dakujem za odpoved.

Editováno: , autor: hurfo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3G jasně rychlej internet sítě 3. generace ta řj umí sdílet dalším kanálem přes bluetooth dalšímu zařízení např PDA neb notebooku.....

Premium ?? Abych Ti řekl pravdu tak nevím co se pod tím skrývá, možná právě ta podpora UMTS sítí ??? Fakt nevím :kuk:

Ta jednotka je původem z SII /OII FL je to poslední generace kterou ŠA do aut dodává.

Co se týče A2DP tak nemám čím ovládat neb nemám multifunkční volant a páčkou na ovládání maxidotu to nejde, na obyč rádiu taky ne možná na Bolerku neb Columbovi s dotykáčem ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravim vas pri kupovani jazdenej skody fabia II mi povedali ze autoriadio swing ma bluetooth sadu uz s mikrofonom niekde hore pri lampicke. chcel som to sparovat s HTC HD a dane radio ani takuto funkciu nema, a nema ani funkciu BT-AUDIO ani pri dlhom stlaceni praveho otocneho cudliiku, viete mi niekto poradit preco tuto funkciu radio nema? ani to BT_AUDIO? dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už má dušička pokoj lol přes víkend jsem konečně nainstaloval do FII fl GSMIII Premium UMTS telefon. Momentálně řj 5N0 035 730D, něco malinko kabeláže, mikrofon a je to :palec2: díky pomoci lidí z fora to vyšlo asi na 1/4 ceny dílů ze Škodovky lol musím říct, že žádná dodatečně namontovaná HF se k této nemůže ani vzáleně přiblížit (myšleno tím integrace do auta a funkčnost). Uživatel si může vybrat jestli se bude telefon tvářit jako obyčejná HF, tj tel.seznam , přijaté odchozí zmeškané hovory, vytáčení čísla... a A2DP připojení audiopřehrávače k rádiu a nebo plnohodnotný autotelefon v režimu rSAP s možností čtení příchozích SMS na maxidotu a následné telefonické odpovědi.. (psát páčkou ovládání maxíka fakt nejde lol ) 3G (pokud podporuje operátor) mobilní připojení k netu přes BT rozhraní...... Možnosti ovládání se nechají dále rozšířit pomocí rádia /RNS s dotykovým displejem a hlasovým ovládáním včetně strojového čtení příchozích SMS (nutný MF volant/orig držák telefonu s tlačítkem pro aktivaci dialogu).

Zajímavý poznatek k režimu BT audio : když přehrávám na pozadí muziku z mediaplayeru v PDA a do toho mám puštěnou navigaci TomTom tak při hlasových povelech navigace se přehrávání ztlumí a z reproduktorů se linou navigační hlášky...stejně jak u RNS 510 :palec2:post-57305-0-02772200-1303162535_thumb.j

čauko,čo všetko si dokupoval a koľko ta to vyšlo.čo všetko si domontovaval?nestráca sa tým nejaká záruka ked si si to sám urobil a nie v autorizaku? dik za info ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuješ řj , mikrofon a kabeláž nechá se to celé koupit ofiko na netu za 6000 Kč s daňovým dokladem ,pokud nepotřebuješ doklad, nechá se to pořídit od místních členů o cca 2000 levněji. pokud dodržíš základy dodatečných montáží do auta , není důvodu bát se o ztrátu záruky, jsou to origo koncernové díly :palec2: zapoje ní je identické s originálním od ŠA lollol

Hodně zdaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

tak jsem si nechal od jednoho člena foru dodělat také HF BT Premium UMTS do své FII fc. - díly 4400,-, montáž 1200,- (cca 3hodiny, sedačka spolujezdce ven, rozebrat přístrojovku u radia, kastlík, A sloupek u spolujezdce - pokud to chce někdo úplně stejně jak z výroby - tak sloupek u řidiče a rozebrat přístrojovku, mně to stačilo jednodušeji přes spolujezdce. Přes řidiče je to kvůli tomu, že tam vede kabelový svazek od stropní lampičky, clona spolujezdce a lampička)..

Pod sedačkou je ŘJ jednotka s držákem - u mně byl již držák namontovám a oproti jiným jsem tam neměl plastový překryt ale jen díru v koberci.

Funkčnost je super, rozdíl v premium je v tom rSap - telefon bez signálu a telefonem se stavá auto, blbé pro mně je ztatím to, že v telefoním seznamu musím lisstovat složitě páčkou ovladaní PC, nemám mf volant a pro listovaní v seznamu je to zdlouhavé, hlavně když se spleteš! Musíš se procvakat až ke zpět (to na mf volantu stiskem tlačítka :-(.. závist těm co to mají - musím zjistit potřebné info a dodělat)

Jinak pokud někdo půjde do originál BT premium - má na výběr z přpojení bez premium (klasika hf s možností ovladání a vytáčení z telefonu) a potom premium. U premium sady je nutnost antény GSM, ale to je pakatel (rozdíl v cenách bez a s premium asi 250Kč tady na fóru, nebudu jmenovat stačí se podívat do sekce prodeje..).

Moje první dojmy jsou vesměs pozitivní, až na to ovládání bez mf (zavist těm co ho mají :kol-137: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...